Przystosowanie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych dla osób niepełnosprawnych i kobiet w ciąży

Lubicie wypełniać ankiety? Ja lubię, nawet jeśli są bardzo długie. Jednak ta jest wyjątkowo krótka, łatwa i zawiera 11 pytań łącznie z metryczką.

To prośba od mojego kuzyna, który jest doktorantem i właśnie pisze o wielkopowierzchniowych obiektach handlowych, czyli o takich miejscach, gdzie Ty, ja, więc my wszyscy robimy zakupy.

Sławomir Czerwiński – doktorant w Zakładzie Zagospodarowania Przestrzennego Uniwersytetu Wrocławskiego, zwraca się z prośbą o udział w badaniu, dotyczącym przystosowania wielkopowierzchniowych obiektów handlowych dla osób niepełnosprawnych. Poniższy kwestionariusz ankiety jest anonimowy. Zebrane dane zostaną wykorzystane, tylko i wyłącznie, do badań naukowych. Zebrane dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Na potrzeby badania przyjęto, że: (1) osoba niepełnosprawna to ta, która z powodu przebytej choroby, wypadku czy wady wrodzonej ma trudności w poruszaniu się pieszo, korzystaniu ze środków transportu i w odbiorze informacji oraz ludzie z dziećmi w wózkach lub na rękach, osoby w podeszłym wieku, przewlekle chore i kobiety w ciąży; (2) wielkopowierzchniowy obiekt handlowy to pojedynczy budynek o minimalnej powierzchni handlowej 400 m2 .

Tak moje drogie, kobiety w ciąży zaliczają się również do grona osób niepełnosprawnych – to tak na potrzeby tego badania, dokładniej to chodzi  o osoby wyjątkowego traktowania :D. Jeśli ta ankieta może coś zmienić, a szczerze w to wierzę, to poświęć 2 minuty i wyraź swoje zdanie. Ta ankieta kierowania jest nie tylko do kobiet w stanie błogosławionym, więc proszę kliknąć TUTAJ i wypełnić.

W swoim i Sławka imieniu bardzo dziękuję!

arkadia warszawa

Zdjęcie: www.ah.com.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.