Blog parentingowy dla mamy i taty. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

35. tydzień ciąży

Jeszcze tylko 5 tygodni i Moja Mała Foczka będzie z nami. Został 1 miesiąc i 3 dni na przygotowania do przywitania Gabi.

Moja waga od ostatniego tygodnia wzrosła o 2 kg!
Z ostatnich wiadomości: Ginio w czwartek powiedział, że Gabi siedzi obrócona główką w dół! A to, co czuję po prawej żeber stronie to owszem dupka a po lewej stronie żeber nóżki. Takie ładne, okrągłe nóżki!!!

Czuję się doskonale, chociaż zdaję sobie sprawę, że te ponad 30-sto stopniowe upały nie są moimi przyjaciółmi w ciąży. Jednak lepiej się czuję, kiedy jest 20 st. C, chmury i deszcz. Ale to nie jest lista życzeń. Co ma być to będzie. W końcu mogę nosić swoje sukienki, które w szafie tylko czekały na ładną pogodę!

A niżej aktualne fotki Gabi

Gabi z profilu
Tutaj widać Gabi nosek i usta

Wczoraj wieczorem byliśmy na grillu i poznałam nową przyszłą Mamę, która spodziewa się bliźniaków 13 października br. Dodatkowo na grillu była 3-miesięczna Pola i 5-tygodniowy Igor oraz mnóstwo starszych dzieci. Fajnie było móc poczuć taki dziecięcy klimat. Ja już niedługo też tak będę z wózkiem jeździć po spotkaniach ze znajomymi. A póki co Gabi czynnie uczestniczyła w imprezie cały czas pływając w brzuszku.

Komentarze