Sesja ciążowa – przygotowania

Od paru dni myślę cały czas o mojej sesji ciążowej. Nie mogę się jej doczekać. Sesja ma się odbyć w ten piątek, 3 sierpnia 2012.Wizja mojej sesji: ma być subtelna, delikatna i elegancja.

Bardzo podobają mi się zdjęcia, na których jest: Jessica Simpson, Demi Moore i Claudia Schiffer. Swoją drogą: ciekawe w którym tygodniu ciąży są na tych zdjęciach? Każda z nich ma inny brzuszek. Fajnie byłoby znać datę i tydzień ciąży, kiedy zdjęcia były wykonywane.

sesja ciazowa

 

Poza tym cały czas szukam inspiracji i motywu przewodniego mojej sesji z brzuszkiem. Może motywem przewodnim sesji będzie ładna biżuteria? Postanowiłam poszukać w internecie parę ładnych dodatków i znalazłam fajne naszyjniki w Sklepie Internetowym Zielony Kot www.zielonykot.pl

 

Bardzo lubię perły i inne takie precjoza. To jest już jakiś motyw przewodni sesji. Jestem ciekawa, jak bym w nich wyglądała podczas sesji ciążowej. Ja, perły i Gabi w brzuszku… Hmm.
Muszę znaleźć jeszcze jakąś odpowiednią garderobę do sesji a w 9. miesiącu ciąży wszystkie moje rzeczy zrobiły się jakieś takie mniejsze 😉 Może nie powinnam zwlekać do ostatniej chwili z sesją ciążową, ale mój brzusio wcześniej był prawie niewidoczny i chciałam poczekać, aż bardziej urośnie. A że urósł dopiero na samym końcu 9. miesiąca ciąży to co ja mogę zrobić?

Wiem, że Gabi poczeka i nie pojawi się prędzej wśród nas niż 4 sierpnia 2012 r. Jeszcze tylko parę dni i będę mogła zrealizować moje marzenie o wspaniałej sesji z brzuszkiem. Już się nie mogę doczekać!

 • Napewno wyjdziesz świetnie z Gabi 😉

 • Anonymous

  Bardzo podoba mi się pomysł z biżuterią, ale te rozbierane zdjęcia aktorek nie koniecznie do mnie przemawiajà. Mam wrażenie że zabrakło na nich intymności, zwłaszcza w tak szczególnym czasie jak ciąża. Życzę ciekawych inspiracji i wspaniałej sesji:)

 • Koniecznei pochwal się efektami!!

 • Czekam z niecierpliwością na fociaki!

 • Zdjęcia w ciąży to świetny pomysł, i taka cudowna pamiątka na całe życie 🙂

  • Właśnie na taką wspaniałą pamiątkę liczę 🙂
   To będzie pierwsza sesja zdjęciowa Gabi “po tamtej stronie brzucha” 😉

 • Kurcze… też przygotowujemy się do sesji. Jesteśmy umówieni z mężem na czwartek… I szczerze? Nie mam kompletnie pomysłu. Szperam po internecie i nic! Nie chcę sesji rozbieranej, z gołym brzuchem przewiązanym wstążką czy wypisanym imieniem… takie to oklepane… nie wiem… Ty przynajmniej masz jakiś pomysł… Mam nadzieję, że coś mi wpadnie przez te kilka dni 🙂 Tobie życze owocnej sesji i cudnych efektów 🙂 No i koniecznie – pochwal się zdjęciami. Jestem przekonana, że wyjdą cudnie 🙂

 • No to powodzenia, obyś zdążyła ;)))

  • To już jutro, więc mam nadzieję, że dzisiaj w nocy Gabi będzie grzecznie spać 😉

 • Pingback: Petplay()