Sesja ciążowa – przygotowania

Od paru dni myślę cały czas o mojej sesji ciążowej. Nie mogę się jej doczekać. Sesja ma się odbyć w ten piątek, 3 sierpnia 2012.Wizja mojej sesji: ma być subtelna, delikatna i elegancja.

Bardzo podobają mi się zdjęcia, na których jest: Jessica Simpson, Demi Moore i Claudia Schiffer. Swoją drogą: ciekawe w którym tygodniu ciąży są na tych zdjęciach? Każda z nich ma inny brzuszek. Fajnie byłoby znać datę i tydzień ciąży, kiedy zdjęcia były wykonywane.

sesja ciazowa

 

Poza tym cały czas szukam inspiracji i motywu przewodniego mojej sesji z brzuszkiem. Może motywem przewodnim sesji będzie ładna biżuteria? Postanowiłam poszukać w internecie parę ładnych dodatków i znalazłam fajne naszyjniki w Sklepie Internetowym Zielony Kot www.zielonykot.pl

 

Bardzo lubię perły i inne takie precjoza. To jest już jakiś motyw przewodni sesji. Jestem ciekawa, jak bym w nich wyglądała podczas sesji ciążowej. Ja, perły i Gabi w brzuszku… Hmm.
Muszę znaleźć jeszcze jakąś odpowiednią garderobę do sesji a w 9. miesiącu ciąży wszystkie moje rzeczy zrobiły się jakieś takie mniejsze 😉 Może nie powinnam zwlekać do ostatniej chwili z sesją ciążową, ale mój brzusio wcześniej był prawie niewidoczny i chciałam poczekać, aż bardziej urośnie. A że urósł dopiero na samym końcu 9. miesiąca ciąży to co ja mogę zrobić?

Wiem, że Gabi poczeka i nie pojawi się prędzej wśród nas niż 4 sierpnia 2012 r. Jeszcze tylko parę dni i będę mogła zrealizować moje marzenie o wspaniałej sesji z brzuszkiem. Już się nie mogę doczekać!

Komentarze