Blog parentingowy pisany zarówno przez mamę i tatę. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

Prezent tygodniowy – śpiworek zimowy

Wczoraj wspomniałam, że Moja Sis miała 25. urodziny. A dziś Nasza Gabi skończyła 6 tygodni.

I z tej okazji Ciocia kupiła jej prezent – zimowy śpiworek. Śpiworek jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 12 miesięcy, można go używać w wózku gondolce, spacerówce lub w nosidełku. Kolor kremowy – do wybory były też niebieskie i różowe; uszyty z miłego, cieplutkiego polaru. Kupiony w TK MAXX a Galerii Malta w Poznaniu (49,99 zł)

Teraz jesteśmy przygotowane na przyjście zimnych jesiennych dni (chociaż dziś usłyszałam, że na przełomie września i października ma być 30 st. C!


Pierwsza przymiarka. Jak już będzie zimniej to Gabi będzie odpowiednio duża, aby z niego korzystać, bo w tym momencie w nim “pływa” 😉


I dowód na to, że dzieci najchętniej śpią w samochodzie. Gabi dzisiaj przespała 3 godziny w foteliku. Chyba nie muszę pisać, że podczas każdego postoju samochodu się przebudzała? 😉

Po 2 minutach od zrobienia zdjęcia Moja Mała Foczka przebudziła się w cudownym stylu i już do końca dnia nie spała – zdjęcie zrobione o 14:00.

Komentarze