Blog parentingowy dla mamy i taty. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

Jak jeść, Pani Psycholog, jak jeść?

Jak u Was po Świętach? U nas w domu tulipany a za oknem śnieg 🙂

Wielkanoc to czas wielkiego jedzenia – przede wszystkim dorosłych. Gabi też zaczyna jeść, ale mam wrażenie, że jeszcze brakuje mi fachowej wiedzy na temat rozszerzania diety małego dziecka. Dlatego bardzo ucieszyłam się, kiedy zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w warsztatach na temat żywienia dziecka. 

Mam zamiar czerpać garściami z wiedzy ekspertów i myślę, że takie spotkanie to dobra okazja, aby dowiedzieć się, co robić, aby dziecko lubiło jeść, zaprzyjaźniło się z pokarmami i nie mało niechęci do posiłków. Ja sama jestem dzieckiem które z dnia na dzień przestało jeść i nie chciałabym, aby Gabi również miała taką niechęć do jedzenia jak ja, kiedy byłam mała.

O żywieniu dzieci będą mówić:

  • Prof. dr hab. n. med. Piotr Socha – Programowanie żywieniowe z punktu widzenia lekarza 
  • dr Aleksandra Piotrowska – Programowanie żywieniowe z punktu widzenia psychologa

Szczerze, Pana Piotra nie znam, ale Panią Aleksandrę znam (z widzenia, słuchania i czytania oczywiście 😉 ), bardzo cenię i cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w spotkaniu, gdzie prelegentem będzie Pani psycholog z tak dużą wiedzą, doświadczeniem i autorytetem.

Więc: Witaj przygodo! Warszawo, nadjeżdżamy! I serdecznie zapraszamy rodziców, którzy nas czytają i mają czas w czwartek. Miejsce spotkania: Galeria MiTo art cafe booksA jeśli ktoś czasu nie ma (lub nie mieszka w stolycy) to może dołączyć do Wydarzenia na Facebooku. Będziemy na bieżąco informować o tym, co mówią specjaliści podczas warsztatów.

Edit:

Organizator prosi o potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach do 3 kwietnia godz. 16:00, aby przygotować odpowiednią ilość materiałów 🙂

Monika Błaszczak monika.blaszczak@247pr.pl lub 0 508 398 588 

Komentarze