Mój pierwszy raz. Orange Blog Talks look

Z miesiąca na miesiąc, a nawet z tygodnia na tydzień: coraz bardziej kocham blogowanie!

Na początku tygodnia zostałam zaproszona do Wrocławia, by zobaczyć nową kolekcję ubrań znanego polskiego projektanta mody Łukasz Jemioł Basic. A w sobotę rano wyruszyłam do Łodzi na spotkanie z blogosferą modową.

By wziąć udział w Orange Blog Talks należy wysłać maila do organizatorów. Po szczegółowym prześledzeniu bloga przez organizatorów chętny uczestnik zostaje zaproszony na spotkanie lub nie. Nasz parentinng to nie tylko dziecko. Chcemy pokazywać i prezentować również inne zagadnienia, więc możliwe, że już niedługo poczytacie ciekawe informacje ze świata mody 🙂

W sobotę rano wielką radością wsiadłam w samochód, by po 3 godzinach za kółkiem znaleźć się w Łodzi. Pierwszy raz byłam w tym mieście. Na evencie było wyjątkowo modnie! Może nie był to Paryż, ale wszystkie dziewczyny wyglądały jak z pierwszych stron gazet. Brakowało tylko ścianki i paparazzi 😉

Swoją merytoryczną wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami OBT look podzielili się:

Joanna Glogaza Jak się zmienia blogowanie? – blogi modowe dziś i jutro – niestety spóźniłam się troszkę, więc czekam z niecierpliwością na materiał online.

Eliza Wydrych-Strzelecka Dziesięć złotych zasad współpracy blogera modowego z marką – niesamowicie miła i ciepła osoba. Czytam jej bloga od miesięcy i cieszę się, że mogłam ją poznać i porozmawiać. Eliza, dzięki za wszystkie cenne rady!

Michał Zaczyński Kilka rzeczowych słów na temat pisania o modzie – konkretnie, rzeczowo i bardzo fajnie o modzie. Nie bać się zadawać prostych pytań – największa lekcja z tej prezentacji.

Mecenas Barbara Celejowska Prawo w internetach – jak bezpiecznie blogować o modzie – bardzo przystępnie o prawach, ale również obowiązkach blogera. Zwróciła uwagę m.in. na kradzież zdjęć w sieci. Okazuje się, że niektóre osoby wykorzystują zdjęcia blogerek modowych, by sprzedać swoje produkty na Allegro. I co wtedy? Czekam na prezentację online, by się nią z Wami podzielić.

Paweł Opydo Redesign bloga. Blog modowy na wybiegu – i tu zaskoczenie. Miałam zupełnie inne wyobrażenie o Pawle, którego również czytam z zainteresowaniem. Myślałam, że zjada na śniadanie takie blogerki jak ja 😉 Okazał się fajnym, młodym i bardzo wiedzącym, “co w trawie piszczy” facetem. Jego prelekcja to rozwinięcie tematu ładnego bloga. Pierwsza część jest już od dawna w sieci. Kto jeszcze nie widział zapraszam TUTAJ.

Łukasz Ziętek Zasady udanej sesji. Łukasz opowiadał o swojej pasji i pokazywał swoją pracę. A ja zakochałam się… w jego zdjęciach! Zobaczcie sami TUTAJ. Słowo klucz udanej sesji: ENERGIA.

Całość prowadził świetny duet Włodek Markowicz i Karol Paciorek. Miejsce spotkania było wyjątkowo klimatyczne. OFF Piotrkowska w Łodzi – z pewnością jeszcze tam wrócę!

 

 


 


 

 

 

Udział wzięli:
ladygugu.pl
fashionelka.pl
styledigger.com
zombiesamurai.pl
pamietnikmamy.pl
lekkostronniczy.pl
michalzaczynski.com
lukaszzietek.tumblr.com
moiandsaya.blogspot.com

Komentarze