Blogerki w Warszawie, czyli Warsztaty Zdrowie i Uroda

Cały czas jestem jeszcze chora, ale myślami wybiegam w przyszłość. Na samą myśl o następnych tygodniach uśmiecham się sama do siebie, bo będzie dużo się działo – lubię to! 🙂

A na myśl o naszym spotkaniu dla blogerek parentingowo-lifestylowych, które organizuję za miesiąc w Warszawie moja radość jest jeszcze większa! Uśmiech nie zejdzie z mojej twarzy do końca roku!


W połowie grudnia, dokładnie 14.12.2013, spotkam się z moimi ulubionymi mamami. Organizując wcześniejsze Spotkanie Rodzinne w maju br. wiedziałam, że to jest to! Lubię realizować moje wirtualne znajomości w świecie realnym i dlatego tym razem na spotkanie, które organizuję razem z Agatą, zaprosimy blisko 20 blogujących dziewczyn.

W grudniu będziemy miały przyjemność spotkać się z ekspertami w swoich dziedzinach i porozmawiać o zdrowiu i badaniach, jakie powinna zrobić każda młoda mama. Dowiemy się również, jak radzić sobie ze stresem i jak godzić obowiązki mamy z karierą. Będzie też parę słów o eko-kosmetykach dla mamy i dziecka.

Zapewne niektóre z Was już otrzymały Zaproszenia na Warsztaty drogą mailowa. Mamy też jeszcze parę miejsc dla innych chętnych mam-blogerek.

Zasady udziału w grudniowym spotkaniu są takie same, jak w majowym, ale żeby nie było niejasności to napiszę dużymi literami 😉

Razem z Agatą zaprosiłyśmy nasze ulubione blogerki – teraz czekamy na potwierdzenie uczestnictwa. Zdajemy sobie sprawę, że to połowa grudnia i każdy chce rozpocząć przygotowania do Świąt. Poza tym to Warsztaty tylko dla kobiet – tym razem bez dzieci. Dlatego prosimy o rozważne przemyślenie uczestnictwa, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli chcesz też spotkać się tam z nami – zachęcam do zgłaszania się poprzez formularz:

Zapisy na Warsztaty

Udział w Warsztatach Zdrowie i Uroda jest bezpłatny. Chcemy spotkać się, porozmawiać o dzieciach, o blogowaniu, wypić razem kawę, zjeść coś dobrego, dać sobie i Wam dzień tylko dla siebie, w pięknym otoczeniu i w miłym towarzystwie.

Dopiero rozpoczął się listopad, a ja już myślami od paru tygodni jestem w grudniu. To będzie wyjątkowy czas, wyjątkowe miejsce i wyjątkowe spotkanie. Bądź tam razem z nami!

www.warsztaty-zdrowie.pl

photo: aguincredible.com

Komentarze