Spotkanie z blogerkami już za chwilę

Jejku, jak się cieszę! Już w sobotę spotkam się z grupą wspaniałych blogerek! Będziemy pić kawę, gadać o życiu i dzieciach a wszystko w wyjątkowej świątecznej atmosferze!


Organizacja każdej imprezy wymaga dużego zaangażowania, ale kiedy zbliża się termin spotkania to zawsze czuję coś takiego fajnego w środku: mieszanka niepewności i radości zarazem. Niepewność towarzyszy zawsze – chciałabym, aby wszystko się udało, żeby kawy i herbaty nie zabrakło, lunch dziewczynom smakował, by wszystko szło zgodnie z planem. Ale to i tak nie jest najważniejsze: przede wszystkich chciałabym, aby na Warsztatach panowała fajna, rodzinna atmosfera. Tym razem spotykamy się tylko z mamami, więc mam nadzieję, że klimat podczas spotkania będzie typowo kobiecy (tak to nazwijmy 😉 ).

Oprócz spotkania w miłym gronie chcemy też przekazać naszym uczestniczkom pewną wiedzę z dziedzin zdrowia i urody, czyli będą to m. in. informacje:

  1. Jakie badania powinno się wykonać po urodzeniu dziecka?
  2. Jak radzić sobie ze stresem, który prędzej czy później może spotkać młodą mamę?
  3. Kilka słów o ekologicznych kosmetykach.
  4. Jak walczyć z kaszlem u dzieci i jakie są sposoby wzmacniania odporności?

Każdy, kto chce się dowiedzieć o szczegółach naszego spotkania, poznać 20. uczestniczek Warsztatów i miejsce może już teraz odwiedzić stronę:

www.warsztaty-zdrowie.pl

Już dziś pragnę podziękować wszystkim Partnerom Warsztatów, dzięki którym nasz event będzie wyjątkowy. Każdy z nich przygotował specjalne niespodzianki 🙂

Zachęcam do kliknięcia w każde logo – dzięki temu poznacie fajne miejsca, osoby i produkty.


 EviMediSPA

 Aguincredible

 photo bioaron.jpg

 photo bronchosol-1.jpg

 photo Papilon.jpg

 photo logoPrimavikasmall.png

 Baziolka

Teekanne

 photo steiwarnia2.png

 photo chi.png

 photo multikino_piknik_rodzinny.jpg

 photo puffins.jpg

 photo unnamed2.jpg

Harmonie

Poofi


Ilona Patro Mamania
 

 photo logoFRpL1.jpg

Komentarze