Gabi szafiarka. Jej pierwsze WŁASNE stylówy!

W komentarzach pod niedawnym wpisem (o tym) pojawiły się głosy, że Gabi będzie szafiarką. I chyba, ci co tak pisali mieli rację. Może to przelotny romans ze światem ekstrawaganckiej mody 😉 a może rzeczywiście początki czegoś wielkiego 😛

Takie oto czapczane stylówy przygotowała dziś dla Was Gabriela! Ja się na tym nie znam, ja nie wiem czy futro łączy się z kwiatkami i różową panterką, ja tam nie wiem czy czapka założona tak, że nie widać świata, jest cool czy passe. Ja się nie znam, to już jest rzecz dla nowego pokolenia :D. Chociaż… obie czapki moje!

4 (Kopiowanie)

2 (Kopiowanie)

5 (Kopiowanie)

3 (Kopiowanie)

1 (Kopiowanie)

A do tych modowych ekscesów zainspirowały Gabrielę nasze pozimowe porządki – zdecydowanie żegnamy już zimę i wszelkie odzienia na mróz idą na dno garderoby. Gabryśka dzielnie nam pomagała w ogarnięciu tego lumpeksu. Więc najpierw pranie, suszenie i do szafy! Wiecie ile małych kłaczków – takich kotków – z zimowych ciuchów zbiera taka suszarka? Mnóstwo! Filtr, który to łapie musiałem oczyścić odkurzaczem :).

W sumie, te foty Gabi mogłyby wziąć udział w naszym konkursie – idealnie odpowiadają na pytanie, co można zrobić z czasem, który się ma gdy za nas pracuje suszarka. Otóż, już od lat najmłodszych można pracować na swoje nazwisko w świecie mody! 😀 Na szczęście (dla Was) my nie bierzemy udziału w konkursie, natomiast mamy już 111 komentarzy ze zgłoszeniami :). Nic dziwnego bo taka świecąca, pipająca z dotykalskim panelem, suszara od Electroluxa nie zdarza się co dzień! 😀 I te ciepłe pachnące szale i czapy! Aż żal, że już po zimie.

6 (Kopiowanie)

Gabi i suszara tworzą zgraną parę! Bryśka umie już nawet nastawić program, ale nie ma swojego ulubionego, bo zawsze jest to jakiś inny – takie tam fanaberie ze świata mody.

DSC_3635 (Kopiowanie)

 

 

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Electrolux, projekt Zgrana Para.

Komentarze