Wyjazd gdzieś daleko – sposób na “weekend wielkanocny”

Specjalnie w tytule “weekend wielkanocny”, bo nawiązując do wczorajszego wpisu, nie potraktujemy tegorocznych świąt stricte “świątecznie”.

Ten czas wykorzystamy jak długi weekend. Dziś rankiem spakowaliśmy się i wyjechaliśmy (a kto śledzi nasze Insta, ten już wie wiele więcej). Zamiary takie mieliśmy już od kilku “roków”, ale w każdym kolejnym coś nam krzyżowało plany – a to fundusze, a to zrobiliśmy jadalnię więc zaprosiliśmy na święta do nas, a to byliśmy ciąży… W tym roku szczęśliwie wszystko złożyło się tak, że… jedziemy! Całe trzy dni odpoczynku i byczenia się i mamy nadzieję, że odseparowania od tej – ciężkiej dla nas ostatnio – “atmosfery świątecznej”.

Uciekamy do miejsca, którego nie znamy jeszcze osobiście, ale już kilka miłych rekomendacji słyszałem a i po eksploracji strony internetowej i pierwszym kontakcie z “dyrekcją ośrodka” 🙂 zapowiada się wyśmienicie i na najwyższym poziomie – tak jak lubimy! 🙂 Hotel Ossa w okolicach Rawy Mazowieckiej, swoją drogą ciekawostka geograficzno-administracyjna – hotel Ossa, w miejscowości Ossa, przy ulicy Ossa 1 🙂

Przyciąga owo miejsce na taki wypad ofertą i deklarowanym podejściem do rodzin z dziećmi – więc najbardziej wpływowy blog parentingowy przyjechał ich sprawdzić  🙂 Po pierwszym dniu – niestety 😉 – nie mamy nic do zarzucenia – Maria jeszcze przed wyjazdem zarzuciła z  kolei obsługę dodatkowymi życzeniami i wszystko było na przyjazd przygotowane, tak jak uzgodniono – first class.

Dziś po podróży, spacerach i kolacyjnym spożywaniu jesteśmy padnięci – Młoda już smacznie kima w sypialni obok  i my chyba dołączymy do niej 🙂 a jutro zaczynamy dzień świątecznym śniadaniem a potem… atrakcje.

Do jutra zatem! Miłego weekendu.

img_6622_ver1

hotel ossa 20130916_img_0619 img_4698
img_6858_ver1 img_8239_ver1

Powinno być Pasków. Ale to bardzo miłe mieć w restauracji swój stolik 🙂

Zrzut ekranu 2015-04-02 o 21.08.45