12 konwergentnych Orange Open, czyli… Oczekując na korzyści

No i właśnie naszła mnie taka refleksja, że my sami i nasz blog to doskonały przykład konwergencji 😉

Połączenie dwóch żywiołów w postaci naszych osobowości, pasji, chęci i umiejętności, poważnego i profesjonalnego podejścia do tego co zawsze robimy… A z tego same profity, bonusy, dobre rzeczy, szczęście i pokój na świecie! Konwergencja w czystej formie! Ale to przecież wiecie a jeśli jeszcze nie wiecie, bądź nie macie pewności, spójrzcie na to i już nie miejcie wątpliwości! Zapraszamy na film:

Poznajcie też wszystkich 12 konwergentnych i zobaczcie, jakie usługi oni przetestowali dla Was – 12 KONWERGENTNYCH. My, OczekujacTeam prześwietliliśmy dość nietypową usługę, jak na operatora komórkowego… Wiedzieliście, że w Orange możecie ubezpieczyć? Co? Prawie wszystko – Orange Open Ubezpieczenia.  Razem z kilkoma największymi firmami ubezpieczeniowymi Orange przygotowało właśnie taką ofertę. Najciekawsze jest to, że można z niej skorzystać np. wysyłając sms, czy też klikając w necie a płacisz za to wszystko razem z… rachunkiem za telefon! Wygodnie?


orange-open1

 

Teraz będziecie mogli też sami doświadczyć dobrodziejstwa tej, jakże trudnej i tajemniczej jeszcze do niedawna, konwergencji. W konkursie Oczekujac.pl i Orange bowiem, do wygrania świetny smartfon Sony Xperia Z1 Compact z pakietem usług ORANGE OPEN! A może odwrotnie: PAKIET USŁUG z telefonem… Konwergentnych usług – dodam dla pewności 🙂

 

Opowiedz nam:

Co udało Ci się w życiu ciekawie i KONWERGENTNIE połączyć i jakie były tego efekty? Odpowiedzi tylko w formie pisanej, ale wszelkie – te poważne, i te z przymrużeniem oka, wpisujcie w komentarzach pod wpisem.

Komentarz będący odpowiedzią w konkursie zacznij od słowa “KONKURS” – ważne.

Nagroda w konkursie jest jedna i składają się na nią:

  1. Pakiet usług Orange Open (telefon  stacjonarny i komórkowy, Neostrada, Internet mobilny, Telewizja) na okres 12 miesięcy od daty podłączenia.

  2. Wodoodporny smartfon Sony Xperia Z Compact o wartości 1620 zł.

Konkurs trwa od 25 maja do 3 czerwca br. godz. 23:59. Wyniki zostaną opublikowane na blogu 5 czerwca 2014 r.

sony-xperia-z1-compact

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Konkursu “Orange Open”

Wpis powstał w ramach współpracy z Orange. Spot wyprodukowany przez wyjątkowy duet: DOZO Media Patro i Gonciarz. P.S. Dzięki za rewelacyjny dzień w Waszym towarzystwie!

orange-open-1

 

Komentarze