Smakowanie miłości we dwoje. Spotkanie z Agnieszką Maciąg

Gdyby ktoś mi powiedział dwa lata temu, że dziś spotkam się z Agnieszką Maciąg i przeprowadzę z nią wywiad na temat jej najnowszej książki to powiedziałabym, że chyba mnie z kimś pomylił albo źle się poczuł. I byłabym w kompletnym błędzie!

aga1

Dziś otrzymaliśmy niesamowitą lekcję mądrego życia od modelki, aktorki, dziennikarki, piosenkarki, fotografki, blogerki – Agnieszki Maciąg. Rozmawiałyśmy nie tylko o jej najnowszej książce, “Smaku miłości”, ale przede wszystkim o życiu, jego sensie, o tym, co jest w nim najważniejsze, o pracy, rodzinie, o dzieciach, czyli o zwykłych codziennych rzeczach i problemach, które wszystkich dotyczą. Spotkanie trwało blisko dwie godziny a cała rozmowa oczywiście została zarejestrowana, byście za parę dni mogli poznać bliżej autorkę niesamowitej książki, która już teraz jest bestsellerem w kategorii Kulinaria/Diety w Empiku! 

Agnieszka na swoim profilu FB powiedziała:

Niektóre osoby przestrzegały mnie, że jeśli nie decyduję się na stały udział w żadnym programie telewizyjnym, nie jestem gościem imprez towarzyskich, to nie powinnam liczyć na spektakularny sukces wydawniczy. Wybrałam trudniejszą drogę. Wierzyłam jednak głęboko, że jeśli dam sobie czas i przestrzeń na głębokie przeżywanie, na kroczenie własną drogą, na zagłębienie się w swojej prawdzie, to nieporównywalnie więcej mogę z siebie dać. Prawdziwych wartości. Wierzyłam też, że mimo wszystko zobaczycie mnie, moją książkę i zwyczajnie ją pokochacie. Tak też się stało. Wiem to z Waszych listów, których przyszło do mnie bardzo dużo – za wszystkie bardzo serdecznie dziękuję.
Warto iść drogą własnego serca. Trzymać się swojej prawdy. Nieść w świat to, co dobre.

aga2

A to, co opowiedziała nam Agnieszka podczas dzisiejszego spotkania zostanie opublikowane na Blogu za parę dni w ekskluzywnym wywiadzie – tylko u nas!

Tymczasem teraz możecie skorzystać z 35% rabatu w księgarni Znak 🙂 Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Na końcu należy wpisać kod rabatowy: oczekujac35%

W promocyjnej cenie można zamówić dowolne tytuły, ale po jednym egzemplarzu każdego a maksymalna ilość w koszyku to 10 sztuk. Nie trzeba kupić “Smaku miłości” Agnieszki Maciąg żeby uruchomić rabat, ale serdecznie zachęcam, by ją kupić, bo to niezwykła książka z przepisami, w której odnajdziecie… smaki miłości.

Znacie powiedzenie: uważaj o czym marzysz, bo jeszcze się spełni…? Osoba samej autorki i jej książki dowodzą tego, że warto marzyć, mieć pragnienia i iść swoją drogą!

aga3

 

Komentarze