Długi weekend, Zakopane, czyli niespodzianka i małe wakacje tylko we troje

Lubimy jeździć i podróżować. I jeśli jest okazja, by wyjechać (np. parę dni wolnego w pracy) wtedy z chęcią wykorzystujemy ten czas, by pobyć tylko we troje, tak – z dzieckiem też nam się zdarza 😛  Tym razem kurs obierzemy na Zakopane.

Miło spędziliśmy czas w Hotelu Ossa. Ten sam operator ma świetną miejscówkę w Zakopcu! Mamy więc nadzieję, że wszelkie pozytywne dotychczas napotkane o nim opinie potwierdzą się. Tym bardziej, że ten obiekt szczyci się priorytetowym traktowaniem rodzin i dzieci – to lubimy!

W każdym razie za parę dni poczytacie coś więcej na temat Zakopanego i Belvedere, a tym czasem nacieszmy oczy – my już za parę godzin tam będziemy!

Oczywiście śledźcie też nasz instagram – tam zawsze na bieżąco… 🙂

Mam nadzieję, że pogoda dopisze 🙂
A jeśli znacie jakieś fajne, rodzinne atrakcje w Zakopanym to czekamy na Wasze polecenia! A może ktoś z Was będzie też w tym czasie w stolicy Tatr? Chętnie wypijemy kawę w miłym towarzystwie 🙂

hotel belvedere zakopane 1 hotel belvedere zakopane 2 hotel belvedere zakopane 3 hotel belvedere zakopane 4 hotel belvedere zakopane 5 hotel belvedere zakopane 6

Komentarze