Belweder w Zakopanem? Tak, Hotel Belvedere

To już u nas, na blogu u nas, tradycja, że fajne miejsca, które odwiedzamy, później Wam rekomendujemy.

A nieodłącznym elementem tej tradycji (nowej, świeckiej tradycji, takiej tradycji ekstra, ekstradycji!) jest obszerna fotorelacja z takiego miejsca. Ta obszerna byście mogli poczuć się tak, jakbyście tam byli, a jeśli nadal Wam mało, to na pewno na tyle obszerna, by Was zachęcić do sprawdzenia tego miejsca live :).

Jak dowodzą fakty, to się dzieje! 🙂 Z naszej rekomendacji ostatnio na wakacje do polecanej przez nas destynacji (Hotel Ossa) udał się jeden z naszych znajomych blogerów. Pierwszy feedback na jego fejsbukowym profajlu wskazuje na to, że i on i jego wielodzietna rodzina jest zadowolona! 🙂 To cieszy, bo polecamy tylko najlepsze miejsca i świetnie, jeśli takie polecenie tak szybko i tak dokładnie się sprawdza. A Marcin to nie byle kto :P, bo i dziennikarz i ojciec czwórki dzieci!!! 🙂 Więc… on wie!

Tym razem pokazujemy Wam niezwykle gościnne i klasyczne miejsce w stolicy polskich Tatr. Wielu z Was już podczas naszego pobytu tam, w komentarzach wspominało swoje pobyty w Belvedere, pisząc o doskonałej kawie spijanej na tarasie z widokiem na sam Giewont… O, tak, potwierdzamy, wypić kawę, czy zjeść szaszłyka, krewetki czy cokolwiek innego pojąc się widokiem gór a takiej perspektywy… Bezcenne!

Piękne wnętrza, piękne zewnętrza, wykwintna kuchnia w kilku hotelowych restauracjach, doskonały serwis, spa, bowling, klub z disko (byliśmy!), drinkowaliśmy każdego wieczoru… No i oczywiście, pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o podejmowanie najmłodszych gości, ale w naszym przypadku to oczywiste 😉 – udajemy się tylko w takie miejsca. Polecamy!

zakopane-belvedere-hotel_1zakopane-belvedere-hotel_2zakopane-belvedere-hotel_3zakopane-belvedere-hotel_4zakopane-belvedere-hotel_5zakopane-belvedere-hotel_6zakopane-belvedere-hotel_7zakopane-belvedere-hotel_8zakopane-belvedere-hotel_9zakopane-belvedere-hotel_10zakopane-belvedere-hotel_11zakopane-belvedere-hotel_12zakopane-belvedere-hotel_13zakopane-belvedere-hotel_14zakopane-belvedere-hotel_15zakopane-belvedere-hotel_16zakopane-belvedere-hotel_17zakopane-belvedere-hotel_18zakopane-belvedere-hotel_19zakopane-belvedere-hotel_20zakopane-belvedere-hotel_21zakopane-belvedere-hotel_22zakopane-belvedere-hotel_23zakopane-belvedere-hotel_24zakopane-belvedere-hotel_25zakopane-belvedere-hotel_26zakopane-belvedere-hotel_27zakopane-belvedere-hotel_28zakopane-belvedere-hotel_29zakopane-belvedere-hotel_30zakopane-belvedere-hotel_31zakopane-belvedere-hotel_32zakopane-belvedere-hotel_33zakopane-belvedere-hotel_35zakopane-belvedere-hotel_36zakopane-belvedere-hotel_37zakopane-belvedere-hotel_38zakopane-belvedere-hotel_39zakopane-belvedere-hotel_40zakopane-belvedere-hotel_41zakopane-belvedere-hotel_42zakopane-belvedere-hotel_43zakopane-belvedere-hotel_44zakopane-belvedere-hotel_45zakopane-belvedere-hotel_46zakopane-belvedere-hotel_47zakopane-belvedere-hotel_48zakopane-belvedere-hotel_49zakopane-belvedere-hotel_50zakopane-belvedere-hotel_51zakopane-belvedere-hotel_52zakopane-belvedere-hotel_53zakopane-belvedere-hotel_54zakopane-belvedere-hotel_55zakopane-belvedere-hotel_56zakopane-belvedere-hotel_57zakopane-belvedere-hotel_58zakopane-belvedere-hotel_59zakopane-belvedere-hotel_60

 

Partnerem publikacji jest Hotel Belvedere

Komentarze