Orange Open backstage, czyli DozoMedia w Lesznie

Krzysztof Gonciarz w Lesznie

Dawno, dawno temu, bo  czerwcu mieliśmy przyjemność wziąć udział w jednej z ciekawszych kampanii odkąd piszemy blog! Jej realizacja dała nam możliwość wielu ciekawych spotkań. Jednym z nich była wizyta ekipy DozoMedia, czyli Krzysztof Gonciarz i Ilony Patro w Lesznie.

Nagrywając film dla Orange wiedzieliśmy, że chcemy go nagrać w Lesznie – ja kocham to miasto i równie mocnym uczuciem zapałał do niego Kuba, kiedy mnie poznał (Kuba wcześniej mieszkał w Poznaniu i przez Leszno przejeżdżał jedynie jadąc w Karkonosze). Dlatego zaprosiliśmy Ilonę i Krzysia do naszych ulubionych miejsc: najlepszej suszarni Hocho na rybkę oraz do mojego ulubionego ogródka wiedeńskiego Wieniawa na kawkę – to właśnie tam Kuba wyznał, jak bardzo lubi swoją teściową 😉

Tego dnia było gorąco – co widać na zdjęciach; plan zdjęciowy był różnorodny i dynamiczny, no i wszędzie smaczny; a atmosfera w pracy idealna – zero stresu, było profesjonalnie, ale luzacko. W taki sposób pracować mogłabym do końca życia!

No i okazało się, że Leszno zna internety – w pewnym momencie nie mogliśmy kręcić, bo otoczyła nas grupa fanów… Czyich? Krzycha! Rzucali cytatami z Zapytaj beczkę, ustawiali się do zdjęć i kazali pisać autografy.

Ciekawe kiedy nas tak w Lesznie będą witać? 😛 chlip, chlip…

orange1 orange2 orange3 orange4 orange5 orange6 orange7 orange8 orange9 orange10 orange11 orange12 orange13 orange14 orange15 orange16 orange17 orange18 orange19 orange20 orange21 orange22 orange23 orange24 orange25 orange27 orange28 orange29

Komentarze