Spacerówka Coneco, czyli Joker nad morzem i w górach

Potrzeba wózka – parasolki chodziła nam po głowie już od jakiegoś czasu, jednak jej zakup był zupełnie spontaniczny.

 

W czerwcu wyjeżdżaliśmy na parę dni do Zakopanego do Hotelu Belvedere i nie chcieliśmy brać ze sobą Bebecara – to świetny wózek, również w funkcji spacerowej, ale zajmuje sporo miejsca w samochodzie, a my nie mamy kombi. Wyjazd nie był wcześniej planowany miesiącami (to taki raczej “szybki” wypad) i w ostatnim momencie zorientowaliśmy się, że parasolka (czyli składana spacerówka dla dziecka) będzie potrzebna dla Gabi. Nie chcieliśmy ryzykować noszenia dziecka na rękach w górach – mimo tego, że nasze dziecko lubi chodzić to zawsze lepiej mieć jakieś “pomocne kółka” pod ręką.

 

coneco 1

Coneco Joker

Nikt nie był pewny czy Gabi będzie wolała chodzić pieszo czy jeździć w wózku podczas naszego wypadu do Zakopanego, więc postanowiliśmy nie wydawać dużych pieniędzy na wózek (bo nie wiadomo, jak długo nam posłuży), chcieliśmy kupić dobrą spacerówkę za rozsądną cenę. Pojechaliśmy do najbliższego sklepu z asortymentem dla dzieci i niemowlaków i zaczęliśmy wybierać oraz testować różne parasolki na miejscu. Gabi nie była chętna do wielu jazd próbnych, więc mieliśmy mało czasu, by chodzić i przebierać. Najbardziej spodobał nam się wózek spacerowy Coneco model Joker – i jak się okazało podczas naszego wyjazdu: był to bardzo dobry wybór.

 

Joker w górach i nad morzem w praktyce

Wózek nie zajmuje dużo miejsca w samochodzie, jest lekki, zwinny, łatwo się rozkłada i składa. Zarówno ja, jak i Kuba jeździliśmy nim w czerwcu w Zakopanem oraz w lipcu w Dźwirzynie. Podczas zakupu spacerówki najważniejsze było to, żeby była mała, nie złożyła się pod wpływem wiatru, ale też dobrze jeździła po nawierzchni – każdej. I o dziwo, te małe kółka super poruszają się po łące (piknik szybowcowy w Lesznie) po kamieniach i szutrze (Zakopane), po grząskim piasku (plaża Hotel Senator Dźwirzyno), po krawężnikach, podjazdach, schodach nawet…

 

Świetna cena i dobra jakość

Parasolki mogą kosztować od 100 zł do ponad 1.000 zł. My za Coneco Joker w sklepie stacjonarnym zapłaciliśmy 159 zł 🙂

 

coneco 4

 

Dobre rady zawsze w cenie

Każdy, kto zastanawia się nad zakupem wózka spacerowego dla dziecka powinien pojechać do sklepu i przymierzyć wózek do siebie oraz do dziecka. Optymalnie, kiedy podczas takiego zakupu obecne są osoby, które będą na co dzień korzystały z takiego sprzętu. Dla każdego liczy się coś innego: ważne są różne funkcje, waga czy kolor wózka, ale jeśli chcesz mieć spacerówkę na weekendowe, wakacyjne wypady nad morze lub w góry (i przy tym nie chcesz wydać fortuny na cztery kółka), sprawdź Coneco Joker – dla nas ta parasolka okazała się strzałem w 10!

 

 

Dane techniczne

 • praktyczny rozkładany i odchylany w całości daszek – można go zdemontować w razie potrzeby,
 • lekkie, piankowe, podwójne kółka,
 • dwie pozycje oparcia siedząca i  półleżąca,
 • miękka, odpinana barierka – pałąk,
 • skrętne koła z możliwością zablokowania,
 • sprężony hamulec kół tylnych,
 • poręczny pas naramienny do przenoszenia,
 • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,
 • koszyk na drobiazgi do wagi 2 kg,
 • wymiary: 101 x 50 x 82 cm,
 • wymiary po złożeniu: 114 x 28 x 26 cm,
 • waga: 6,6 kg.

 

parasolka joker cone

Komentarze