MuppetShop. Jakość, funkcjonalność, design – dla dziecka

Jak ten czas szybko leci! Na Kazimierzowskiej w Warszawie byłam jakiś czas temu, ale o tym miejscu się nie zapomina.

Muppetshop to wyjątkowe miejsce, gdzie każda rzecz, którą widzisz spełnia 3 kryteria: jakość, funkcjonalność i design. Oglądając w Muppetshop lampy, stoliki, krzesła, zabawki dla dzieci, meble czy akcesoria miałam wrażenie, że są one ponadczasowe. Piękne kolory i kształty sprawiły, że zaczęłam porównywać aktualny pokój Gabi z tym, co oferuje Muppetshop i lekko się załamałam. Lubię ładne wnętrza, ale sama nie potrafię ich urządzić, podoba mi się design, ale jak wprowadzić go do pokoju małego dziecka? Nie zaprzątałam sobie tym głowy będąc w ciąży i efekt mamy taki, jaki mamy 😛 Cóż, mam nowy punkt w domu, żeby nad nim zacząć pracować 😉

Po krótkiej rozmowie z Eweliną, która zaprosiła nas do Muppetshopu, dowiedziałam się, co jest dla niej ważne:

Wychodzę z założenia, że rzeczy dla dzieci nie muszą być infantylne i przesłodzone – mają być ponadczasowe. Traktuję dziecko z szacunkiem, jak człowieka i bliskie mi jest podejście Marii Montessori i teoria Rodzicielstwa Bliskości.

Ewelina myśli też przyszłościowo:

Chciałabym, aby za 20-30 lat Muppetshop wciąż przygotowywał wyprawki i projektował pokoje dla dzieci obecnych klientów – i żeby część rzeczy nie musieli kupować, bo będą je zachowywać ze swojego własnego pokoju.

Bardzo fajną opcją w Muppetshop jest Lista Wyprawkowa oraz Konsjerż Wyprawkowy.

Lista wyprawkowa to kompletna propozycja produktów ważnych, niezbędnych, koniecznych lub po prostu sugerowanych, kiedy oczekuje się maleństwa.

Często dziewczyny w ciąży nie wiedzą, co powinno się kupić dla dziecka – o wózku i łóżeczku każdy pamięta, ale jest też 100 innych rzeczy! Lista Wyprawkowa podzielona jest na kilka działów:

  1. Wózek – podróż – spacer np. torba do wózka, poduszeczka pod szyję,
  2. Sen i wypoczynek np. kosz Mojżesza, śpiworek,
  3. Pokój dziecięcy np. lampka LED, przewijak,
  4. Kąpiel i pielęgnacja np. rożek, pieluszki muślinowe,
  5. Karmienie np. woreczki do zamrażania pokarmu, maść na brodawki,
  6. Sprzęty elektroniczne np. elektroniczna niania, waga,
  7. Zabawa np. gryzak, przytulanka,
  8. Lektura – edukacja np. “Książka Księga dźwięków”,
  9. Ubrania np. body, koszulka do spania,
  10. Polecamy np. pajacyk, krem do ciała, Octenisept.

Każda rzecz z działów ma informacje na temat polecanej marki i sugerowanej ilości. Jeśli masz bliską koleżankę lub starszą siostrę to często taka lista jest zbędna, ale uważam, że niektórym dziewczynom może być bardzo pomocna 🙂

Muppetshop to wyjątkowe miejsce w Warszawie, które Kubie przypadło tak mocno do gustu, że już po 5 minutach stwierdził, że jak najszybciej musimy “coś” zmienić w pokoju Gabi. Muppetshop to również kompleksowe projekty i aranżacje przestrzeni dla młodych ludzi w oparciu o niebanalne marki meblowe, jak również inne designerskie elementy wyposażenia wnętrz, dodatki i akcesoria.

Wybrane marki dostępne w Muppetshop to między innymi QUAX, Lodger,  Chispum, Universo Positivo, Mr Marius, Ferm Living, Eno Studio, Petite Friture, les Gambettes, GUBI, Palomar, Collegien, RICE, Jielde, Brokis, Foscarini. Ale to nie wszystko! Asortyment wciąż jest rozbudowywany o nowe ciekawe produkty i marki, starannie wyszukiwane i wybierane na całym świecie.

www.muppetshop.eu

008muppet shop oczekujac.pl001muppet shop oczekujac.pl 002muppet shop oczekujac.pl 003muppet shop oczekujac.pl 004muppet shop oczekujac.pl 005muppet shop oczekujac.pl 006muppet shop oczekujac.pl017muppet shop oczekujac.pl 010muppet shop oczekujac.pl 011muppet shop oczekujac.pl007muppet shop oczekujac.pl 012muppet shop oczekujac.pl 014muppet shop oczekujac.pl 015muppet shop oczekujac.pl 016muppet shop oczekujac.pl013muppet shop oczekujac.pl

Komentarze