Żyj pełną parą – relacja z niesmowitego eventu, czyli lataj z Tefalem!

Dokładnie miesiąc temu, 29. listopada, braliśmy udział w niesamowitym evencie, na który zaprosił nas Tefal! Co było w nim takiego wyjątkowego? Wszystko!

Wiedzieliśmy tylko, że w sobotę rano mamy zjawić się w głównym wejściu do Apartartamentów Sky Tower we Wrocławiu. Wrocław od tamtego dnia uwielbiam jeszcze bardziej 😉 Czym jest Sky Tower?

Sky Tower to najwyższy budynek w Polsce w kategoriach wysokość do dachu oraz wysokość do najwyżej położonego piętra. Kompleks mieszkalny, biurowy, handlowo-usługowy i rekreacyjny we Wrocławiu. Całkowita wysokość budynku wynosi 212 m. Od roku 2014 odbywa się bieg na Sky Tower. Biegacze startują z poziomu ulicy, a meta znajduje się na punkcie widokowym na 49 piętrze. Do pokonania są 1142 schody.

My na 44 wbiegać nie musieliśmy, ale pojechaliśmy windą 🙂 I już po chwili znaleźliśmy się w przepięknym apartamencie, w którego wnętrzu odbyła się sesja zdjęciowa. Cały dzień z Tefalem był tym bardziej wartościowy, bo dzięki temu spotkaniu poznaliśmy przesympatyczną część polskiej blogosfery – razem z nami prasowali i latali:

W takim towarzystwie i w tym miejscu spędziliśmy pierwszą część dnia. Atmosfera na planie zdjęciowym była bardzo profesjonalna, a czas w miłym towarzystwie szybko minął. Prócz ekipy zdjęciowej Tefal zadbał też o nasz make up – zobaczycie moje zdjęcie przed i po makijażu, widać różnicę gołym okiem 😉 Michał, jeszcze raz wielkie dzięki! Jesteś genialnym stylistą!

Po południu Ania (główna inicjatorka całego eventu Tefal) wpakowała nas do czarnego busa i pojechaliśmy w nieznane. Wiedzieliśmy tylko, że w tym tajemniczym miejscu, do którego się udajemy będzie fajnie i ciepło – informacja o stopniach Celcjusza była dla mnie bardzo istotna, bo zgadując, dokąd nas wiezie czarny bus braliśmy pod uwagę też zabawę paintballową w lesie 😛 . Ania w trakcie drogi zdradziła nam małą informację odnośnie trwania podróży – miała trwać około godzinę, więc już w tym momencie na 99% wiedziałam, że wiozą nas w okolicę Leszna. Razem z Kubą zaczęliśmy mocno zastanawiać się, co takiego wyjątkowego i fajnego może być w tym naszym Lesznie, żeby chcieć tam zrobić finał akcji Tefal #żyjpełnąparą i w pewnym momencie Kuba nawet powiedział, że może to będzie FreeFlyCenter, ale Ania oczywiście do końca trzymała nas w niepewności i wtedy też nie zdradziła niespodzianki. Jednak generator pary i tunel aerodynamiczny mają ze sobą dużo wspólnego. Generator bucha parą, a w tunelu można poczuć się lekko, jak piórko!

W tunelu aerodynamicznym wykorzystuje się jednorodny strumień powietrza, który opływa przedmiot. Dzięki względności ruchu poruszające się powietrze działa tak samo na model jakby to powietrze było nieruchome a model poruszał się w tym ośrodku. Zaletą tego jest, że stacjonarny obserwator jest w stanie obserwować zjawiska występujące na modelu w trakcie jego rzeczywistego ruchu.

To tyle z Wikipedii, ja mam to na filmie! Widać na nim moją radość, kiedy wchodzimy do budynku, w którym mieści się tunel aerodynamiczny. Wiedziałam, co to oznacza, bo parę dni wcześniej szukałam prezentu urodzinowego dla Kuby  (w styczniu kończy kolejne trzydzieści) i właśnie lot w tunelu wydał mi się idealnym prezentem! Widać, marka Tefal myśli podobnie i postanowiła sprezentować nam niezapomniane wrażenia jeszcze w 2014 r. 🙂

Przeżycia, które towarzyszyły nam w trakcie latania są nie do opisania! Tego trzeba doświadczyć samemu! A my mieliśmy niezapomniany i odlotowy dzień dzięki marce Tefal.

001tefal event 003tefal event 004tefal event 005tefal event050tefal event 008tefal event 009tefal event 010tefal event049tefal event 011tefal event 012tefal event 014tefal event051tefal event 015tefal event 016tefal event 018tefal event 020tefal event 022tefal event025tefal event 024tefal event 026tefal event041tefal event 027tefal event 028tefal event 029tefal event 031tefal event 032tefal event 033tefal event 034tefal event 035tefal event 036tefal event 037tefal event 038tefal event 039tefal event 040tefal event 042tefal event 043tefal event 044tefal event 045tefal event 046tefal event 048tefal event

Zobacz jeszcze więcej, tutaj:

ŻYJ PEŁNĄ PARĄ!

Komentarze