Skrywane do dziś tajniki sukcesu Oczekujac.pl, czyli o czym mówiliśmy w Szczecinie – PREZENTACJA!

Oczekując na sukces – taki tytuł ma prezentacja, którą mieliśmy przyjemność przedstawić na szczecińskim Czwartku Social Media.

Tytuł oczywiście przewrotny w swym znaczeniu – ktoś może stwierdzić, że osiągnęliśmy sukces (z resztą często takie pytanie słyszymy – jak osiągnęliście sukces?) – to miłe, jednak rodzi się pytanie co jest miarą sukcesu i kiedy on faktycznie następuje. W jakimś sensie jesteśmy już na tym etapie, jednak ambicja i chęć ciągłego rozwoju nie pozwala nam mówić o sukcesie przez takie wielkie, prawdziwe S 🙂 Stąd nasze ciągłe oczekiwanie!

Skoro jednak, gdzieś, ktoś uznał, że możemy podzielić się naszym doświadczeniem to… oczywiście! No właśnie – ta prezentacja to typowe studium przypadku, po prostu opowiedziana (bardzo pobieżnie i “konturowo”) nasza historia z blogiem. W dodatku nieco przewrotnie, bo jej większość udowadnia, jak bardzo nie umieliśmy w internety!

A jednak udało się. I właśnie taki wydźwięk i taką ideę ma nieść. Bo niewątpliwie sukcesem naszym jest to, że posiadając na starcie wiedzę przedszkolaka porwaliśmy się na coś co powinien robić inżynier – metafora taka 🙂 . No właśnie – musi to być inżynier? Jak być social media ninja, nie będąc social media ninja? Talent czy praca, szczęście czy zaangażowanie, wiedza czy intuicja?

Być może w naszej prezentacji znajdziesz odpowiedź, być może inspirację – o niej właśnie mówiono najwięcej po naszej prelekcji, być może będzie dla ciebie po prostu ciekawe to, jak absolutni nowicjusze, by nie powiedzieć amatorzy, w internecie małymi krokami, często zupełnie nieświadomie przebijali kolejne mury i osiągali wyższe levele bycia fejmem w sieci 🙂 .

Oczywiście sama prezentacja, która jest jedynie ramowym zapisem i zdecydowanie daleko jej do doskonałej, to nie to samo co półtoragodzinna /sic!/ (miało być pół godziny) prelekcja i żywe opowiadanie, ale jeśli chcesz wiedzieć czegoś więcej, jakiś slajd nie wyjaśnia o co chodzi – pytaj w komentarzu! 🙂

Zapraszamy!

 

czwrtk1foto kuba

czwartek social media

Zapowiedzi w prasie były liczne, a po spotkaniu udzieliliśmy też wywiadu dla lokalnego serwisu internetowego, o TUTAJ – polecamy, bo to nasze spontaniczne wypowiedzi i możecie nas usłyszeć, co w postach na blogu raczej nie jest możliwe 🙂

IMG_158378746614629-tile

 

Obejrzyj w trybie FULL SCREEN – najpierw kliknij na środku START PREZI a następnie ekranik w prawym dolnym rogu prezentacji.

 

Dziękujemy Wyższej Szkole bankowej w Poznaniu oraz jej oddziałowi szczecińskiemu za zaproszenie i organizatorowi Czwartkowych Spotkań Social Media w Szczecinie – Kacprowi Skoczylasowi.

Autor zdjęć: Oskar Błaszkowski

Komentarze