Walentynki i konkurs z Flawless, czyli wygraj sesję zdjęciową!

Dokładnie za 10 dni będą Walentynki – światowe święto Miłości. A czy może być coś piękniejszego tego dnia niż wspólna sesja rodzinna, ciążowa czy narzeczeńska albo z przyjaciółką? Od paru dni trwa konkurs Flawless, w którym do wygrania jest sesja zdjęciowa z jednym z najlepszych polskich fotografów  – Radkiem Polakiem!

Kuba i ja uwielbiamy wszelkie sesje fotograficzne! W tym czasie zajmuje się Tobą profesjonalista, więc masz pewność, że zdjęcia będą idealne. Ten dzień wspominasz zawsze z przyjemnością, a zdjęciami chwalisz się do końca życia. Ja najmilej wspominam naszą sesję ślubną w Międzyzdrojach oraz rodzinną z Gabi, którą robiliśmy… rok temu – chyba czas na kolejną!  Dziś nasze zdjęcia zdobią domowe ściany i regał, a ja, mimo upływu lat, mam wrażenie, że nic się nie zmieniłam 😉

flawless_walentynki_112-ok

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że udział w sesji zdjęciowej to duża zabawa i świetna pamiątka! Dzisiaj zapraszam Was na Konkurs, w którym można wygrać sesję zdjęciową z Flawless! Oto dodatkowe informacje:

  • sesja odbędzie się 12 lutego w warszawskim studiu fotograficznym, czyli 2 dni przed Walentynkami – możesz sprawić prezent sobie lub komuś bliskiemu,
  • zdjęcia wykona RADEK POLAK – jeden z czołowych polskich fotografów!  www.radekpolak.com
  • gotowe, wydrukowane zdjęcie będzie można odbierać w Walentynki rano lub (w przypadku osób spoza Warszawy) zostanie ono wysłane mailem,
  • sesja zdjęciowa potrwa godzinę – świetny prezent dla ukochanej osoby w ten wyjątkowy dzień!
  • Flawless zapewnia make up i całą stylizację! Wystarczy pojawić się w określonym miejscy o określonej godzinie a sztab profesjonalistów zajmie się Tobą – i każdą osobą, z którą chcesz wziąć udział w sesji 🙂

 

Zasady konkursu Flawless

Każdy, kto kupi ubrania Flawless do 10 lutego stacjonarnie w Warszawie lub w sklepie online, prześle maila z hasłem Flawless LOVE na adres foto@flawless.pl ma szansę wygrać fantastyczny prezent walentynkowy dla ukochanej osoby!

10 LUTEGO Justyna i Ania z Flawless wybiorą pięciu szczęśliwców, którzy wezmą udział w profesjonalnej SESJI ZDJĘCIOWEJ. Informacje o wygranej pojawią się TUTAJ a dodatkowo zwycięzcy zostaną poinformowani w wiadomości e-mail.

Zakupy w miłosnych cenach, roztapiających serce możecie zrobić na sklep.flawless.pl 

Zapewne wiecie, że każdy w Wielkopolsce jest oszczędny i lubi obniżone ceny, więc ja gorąco zachęcam do skorzystania z WIELKIEJ WYPRZEDAŻY FLAWLESS na stronie sklep.flawless.pl/pl/sale-sale-sale-sale

Tam można znaleźć różne perełki dla dzieci, mamy i taty w niesamowicie niskich cenach!

Jumper_jogger-page-0

 

Jeśli nie znacie marki Flawless to koniecznie musicie ją poznać!

Justyna i Ania są mamami łącznie 4 dzieci. Marka Flawless powstała we wrześniu 2011 roku z potrzeby chwili, chęci wykorzystania naszych umiejętności i stworzenia czegoś wyjątkowego dla naszych dzieci. Tak powstała pierwsza bluza dla Frani. Na początku szyły same w domu. Duży pokój zamieniły w magazyn na materiały, a ich dzieci wyjadały z podłogi upadające skrawki materiałów.

Pierwsza kolekcja zawierała 6 modeli ubrań w 6 rozmiarach. Obecnie szyją dwie kolekcje rocznie zawierające 15 modeli w 15 rozmiarach!
Jak same mówią:
To jest moda ponadczasowa, uniwersalna. Z odpowiednimi dodatkami możesz zamienić sukienkę codzienną w wieczorową.
Szyjemy w Polsce i tylko z polskich dzianin bawełnianych z atestami. Wszystko jest bezpieczne dla dzieci.
W każdej kolekcji stawiamy na minimalizm w krojach. Ubrania są przeznaczone dla mam, które po ciąży chcą żyć “na wydechu” 🙂 Dla tatusiów też mamy wygodne koszulki, spodnie i bluzy.

004flawless

Flawless to minimalistyczne, proste kroje pozbawione zbędnych ozdobników. Doskonałej jakości miękkie, bawełniane dzianiny. Te same modele, w większości unisex, dostępne są w 15 rozmiarach, pasują idealnie na córkę, starszego brata jak i mamę czy tatę.
My już mamy swój rodzinny, Walentynkowy zestaw 🙂
005flawless008flawless 003flawless007flawless 002flawless006flawless 001flawless
Komentarze