Blog parentingowy dla mamy i taty. Prawdziwy parenting i lifestyle z dzieckiem. Początkowo ciążowy, teraz rodzinny.

Ekonomiczny, weekendowy, miły pobyt w Warszawie? Jest taka opcja

Na blogu sprawdziliśmy i zrecenzowaliśmy już trzy hotele Novotel – Gdańsk, Warszawa, Szczecin. Tym razem miałem okazję i przyjemność gościć w hotelu tej samej grupy – Accor, jednak pod szyldem Ibisa.

Ibis to hotel o standardzie dwóch gwiazdek, typowe i doskonałe miejsce na szybki pobyt w mieście. Właśnie taki, jak mój ostatni w Wawie. I co ważne – w pojedynkę i w interesach, czyli kiedy nie potrzeba oferty typowej dla pobytu rodzinnego.

Gdy jesteś kilka dni poza domem, w hotelu, najważniejsze jest by: wyspać się, najeść się, odpocząć, móc popracować – czyt. biurko i WiFi 😉 . W Ibisie masz to wszystko. Mimo że Hotel jest w samym centrum miasta (i dzięki temu masz dogodną komunikację) to w nocy się wyśpisz – nie słychać nic z zewnątrz. Pomaga w tym wygodne łóżko 🙂 . Jeśli masz taką potrzebę dostaniesz dostęp do WiFi premium bez dopłat, które działa w każdym zakątku obiektu. Przez cały pobyt żywiłem się tylko w hotelowej restauracji! Poważnie – naprawdę dobre burgery, świetny żurek, a na deser sernik! To wieczorami, bo śniadania to wiadomo.

Do tego w Ibisie jest przyjemnie po prostu dlatego, że jest ładnie, i bardzo uprzejmie a sieć jest właśnie w trakcie zmiany kategorii z 2** na 3*** i wcale mnie to nie dziwi. Oczywiście  nie uświadczysz tu wielkich pokoi i apartamentów z wanną w salonie 🙂 bo to hotel klasy ekonomicznej, ale na taki pobyt to atut – nie zdążyłem zrobić bałaganu i wszystko co niezbędne, miałem pod ręką, a to szczególnie przydatne kiedy… zaśpisz – np. 2,5 godziny, jak ja… Bo mnie film na Canal+Family wciągnął a kończył się o 2:30… Dla mnie telewizor hotelowy z taką ilością kanałów to też atrakcja – bo w domu to zdeklarowany nie-posiadacz telewizora jestem.

Ibis Warszawa Centrum zatem poleca się na udane ekonomiczne wypady do dużych miast. Z resztą spójrzcie na zdjęcia. Zachęcające? 🙂

001ibis warszawa centrum 002ibis warszawa centrum 003ibis warszawa centrum 007ibis warszawa centrum 008ibis warszawa centrum 009ibis warszawa centrum 010ibis warszawa centrum 011ibis warszawa centrum 012ibis warszawa centrum 013ibis warszawa centrum 014ibis warszawa centrum 015ibis warszawa centrum

Komentarze