Charytatywny Mecz Gwiazd w Ossie – KONKURS – wygraj rodzinny pobyt!

Lubicie podróżować, spędzać czas całą rodziną, pływać w basenie i mieć do dyspozycji wszystkie udogodnienia czterogwiazdkowego hotelu? Mamy coś dla Was!

Uwielbiamy odwiedzać ciekawe miejsca, jeść pyszne śniadania, aktywnie spędzać czas z Gabi, a wieczorem pluskać się w basenie. Jeśli chcecie przekonać się, co do zaoferowania ma Hotel Ossa zapraszamy na konkurs!

„Pokaż jak rodzinnie pakujesz się na weekend w Ossie”.

Umieść zdjęcie w komentarzu i dodaj krótki jego opis.

Nagrodą jest voucher weekendowy dla całej rodziny w Hotelu Ossa – rodzice plus dzieci – od piątku do niedzieli, nocleg z wyżywieniem, dostępem do wszystkich atrakcji i rekreacji.

Weekend w Ossie możecie spędzić w dowolnie wybranym terminie.

 

My z pewnością pojawimy się tam na początku czerwca, by zobaczyć Charytatywny Mecz Gwiazd z udziałem aktorów Teatru Kwadrat! W piątek 5. czerwca, odbędzie się Wielki Dwumecz Charytatywny „Aktorzy Teatru Kwadrat kontra Przyjaciele i Goście Hotelu Ossa”. W godzinach porannych zostanie rozegrany mecz siatkówki plażowej, a w godzinach popołudniowych mecz piłki nożnej. W drużynie Hotelu Ossa będzie mógł zagrać każdy, kto wykupi specjalną cegiełkę na cele charytatywne przygotowaną przez organizatorów wydarzenia. W poprzedniej edycji imprezy udział wzięli: Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Glinka, Magdalena Steczkowska, Ewa Ziętek”. Szczegóły TUTAJ.

Vuocher na pobyt może być też zrealizowany podczas wakacji – akcja wakacje odbywa się w Hotelu Ossa w terminie od 26 czerwca do 11 lipca br. W tym czasie w Ossie realizowany jest Projekt Antynuda, a w nim: Akademia Księżniczek, Akademia Piłkarska, Obóz survivalowy, przebojowe musicale (teatr, taniec, śpiew). Dodatkowo w programie wakacji: Indianie z Ossy, wyprawa piracka, podróż w czasie, Fashion Day, gotowanie z Szefem Kuchni oraz dużo sportu: rugby, sztuki walki, tenis, pływanie. Szczegóły TUTAJ.

 

I jak, chętni? Konkurs trwa od 18 do 25 maja 2015. Wyniki konkursu 28 maja pod tym wpisem.

Szczegóły w Regulaminie. Zapraszamy też do polubienia Facebook HOTEL OSSA 🙂

Uwaga! Uwaga!

Dziś następuje rozwiązania konkursu i wiemy już kto pojedzie na rodzinny weekend do Ossy! Zwycięską drużynę widzicie na zdjęciu!  A ja proszę o kontakt z nami 🙂 Gratulujemy!

original

 

mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (4) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (6) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (8) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (9) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (12) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (13) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (15) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (21) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (22) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (23) mecz-charytatywny-gwiazd-ossa-2014 (29)

 

Partnerem publikacji jest Hotel Ossa

Komentarze