Z przedszkolakiem do teatru, a nie do przedszkola!

Uwielbiamy rodzinnie podróżować! Latem, ze względu na dużą ilość pracy nie mogliśmy spełnić wszystkich swoich wyjazdowych planów, później zaczęło się na dobre przedszkole i edukacyjne obowiązki.

 

Jednak już teraz możemy zrobić sobie małe wakacje w listopadzie, więc wyruszamy w… dwutygodniowy trip, w którym przejedziemy Polskę od południa na północ i z powrotem. Ale po kolei – zaczniemy od spotkania z Teatrem w Hotelu Belvedere w Zakopanem.

 

Gabi uwielbia wszelkie aktywności dla dzieci: skakanie, pływanie, gotowanie, tańczenie, majsterkowanie, wszystko przy czym można się sprawdzić. Lubi też kontakt z innymi dziećmi. Ostatnio otrzymaliśmy informacje z przedszkola, że jest bardzo opiekuńcza i kiedy inne dzieci płaczą to nie zamyka uszu, nie płacze razem z nimi, nie ucieka, jak robią na ogól inne dzieci, ale… podchodzi i pociesza je! Podchodzi do płaczącego kolegi lub koleżanki, głaszcze i mówi czułe słówka. Rośnie nam chyba prawdziwa przedszkolanka 😉

Takie informacje zwrotne z przedszkola bardzo cieszą, ale wiemy też już od pierwszych rodzinnych wyjazdów, że Gabi zawsze lubiła towarzystwo rówieśników nawet w nieznanej grupie. I może kiedyś miała mały problem z dzieleniem się zabawkami w hotelowym przedszkolu u Cioci Ani w Ossie, ale to dotyczyło dwuletniej Gabi. Okazuje się, że rok w życiu dziecka to duże zmiany fizyczne, ale również emocjonalne i teraz nie ma już problemów z dzieleniem się zabawkami 🙂 i nawet w domu rezolutnie mówi podczas zabaw – “teraz ja a za chwilę ty”, “na momencik wezmę i zaraz dam tobie, dobze?”

Na żywo przekonamy się o tym już w najbliższym tygodniu, ponieważ od poniedziałku do piątku będziemy rodzinnie wypoczywać w Hotelu Belvedere, gdzie prócz mocy atrakcji dla dzieci, nie zapomniano też o dorosłych! Rok temu długi weekend listopadowy spędziliśmy w Ossie – i bardzo miło go wspominamy! Jak miło – zajrzyjcie TUTAJ.

 

teatralny

 

Tym razem jedziemy do Zakopanego sprawdzić, jak Weekend Teatralny wygląda w odsłonie jesiennej w stolicy polskich gór. Cieszymy się my, cieszy się Gabi – ona najbardziej ekspresyjnie jak zawsze: “Huuuulaaa, huuuulaaa! Gjewont, śpioncy rycez!”. Mówię, okej, geografię masz opanowaną dziecko, ale i sam Hotel jak zawsze przygotował specjalne atrakcje:

  • bal Halloween,
  • KID’s SPA,
  • Master Chef,
  • warsztaty artystyczne: dyniowe ludy, potwory z masy solnej, robienie świec,
  • warsztat teatralny,
  • zajęcia na basenie.

 

bal bal1 bal2 dynia lobby pajak

 

A dla nas, dorosłych, w piątek 13-11-2015 o godzinie 18:00 przewidziany jest spektakl Lope de Vega “Na niby naprawdę” w Teatrze Witkacego. W tym czasie dzieci będą miały swoje własne zajęcia teatralne organizowane przez Trip Kids Zone.

Ten tydzień to pierwsza odsłona naszych dwóch tygodni w podróży. Zapowiada się ekscytująco… A co to będzie za kolejne 7 dni? W zupełnie już innych okolicznościach przyrody 🙂 Tymczasem jutro rano pakowanie i kierunek: Zakopane!

Bądź z nami na bieżąco!

Na Instagramie https://instagram.com/oczekujac.pl/ oraz na Snapchacie: kodpaskowy 🙂

Komentarze