Jak Pasków rodzina wybiera się do kina. Jesteśmy Ambasadorami Multikina!

Nie znam nikogo, kto nie lubiłby chodzić do kina, czy tam na film – jak kto woli, bo różnie ludzie chodzą.

 

My idziemy przede wszystkim na film, ale też wypad taki celebrujemy, więc i po trosze do kina. Kino na ogół poprzedza jakieś jedzonko, a w kasie nie kupujemy tylko biletu ale rytualnie zaopatrujemy się w popcorn, choć to rzadziej, bo najczęściej w nachosy i emenemsy.

Lubimy te wieczory i popołudnia, bo na ogół to właśnie wtedy po cwaniacku, tylko we dwoje wybieramy się na seans urywając intymne chwile tego rodzicielskiego życia. Korzystamy z okazji, kiedy uda nam się w innych celach wyjechać z domu, na przykład na wizytę do lekarza, na która Młoda z nami oczywiście nie jedzie a zostaje z opiekunką. Po gabinecie urywamy się na randkę – do kina. Ostatnio zdarza się to z pewną regularnością właśnie ze względu na dobrą wymówkę – jedziemy do lekarza 🙂 . Ale i tak sumienie zaczęło nas gryźć, że my tu zabawa a… A GDZIE DZIECKO? – że tak posłużę się kultowym zapytaniem, które słyszy każdy rodzic zastany bez potomstwa.

Gabriela ma za sobą już pierwsze kinowe doświadczenia – była trzy razy na pełnych seansach z repertuarem dla dzieci a to chyba niezły wynik jak na trzylatkę. Pierwszy swój film na złotym ekranie obejrzała nawet w 3D, natomiast ja zabrałem ją na Małego Księcia i do dziś niesamowicie to wspomina i przeżywa. Czas więc i dziecko zarażać tą rozrywką już na dobre. A jest ku temu doskonała okazja.

 

Rodzina_do_kina_605x200

Tak, właśnie zostaliśmy – nasz blog i nasza rodzinka – ambasadorami trzech cykli filmowych w Multikinie – Poranków filmowych, Multibabykino i akcji Rodzina do kina!

 

Nie mamy wyjścia! Musimy jeździć do kina! 😉 I będziemy. Z najwyższą przyjemnością i całą rodziną. I oczywiście podzielimy się z Wami tym co zobaczymy. W ramach akcji i filmowych wspólnych wypadów, będziemy obecni na FB, Instagramie, Snapchacie a przede wszystkim na Blogu i kanale YouTube z naszymi filmowymi recenzjami. Będziecie mogli dowiedzieć się od nas, jak oceniamy premierowe propozycje Multikina dla dzieci. O filmach opowie też sama Gabriela! My nie możemy się doczekać jej pierwszej recenzji! A Wy?

Oczywiście nie zapominamy o Was 🙂 . Będziemy mieli dla naszych czytelników konkursy, w których wraz z naszym partnerem – Multikinem, będziemy szaleć i rozdawać rodzinne wejściówki!

 

Rodzina do kina to cykl, akcja dzięki której rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00,  na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Akcja „Rodzina do kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety dostępne do nabycia w kasach Kin. Zasady nabywania  biletów rodzinnych oraz biletów ulgowych dla dzieci nie mogą być łączone z innymi promocyjnymi zasadami nabywania biletów.

 

Już dziś nasza rodzina idzie do kina. Obejrzymy wspólnie Miśka w Nowym Jorku. Młoda chichrała się już oglądając trailer, więc będzie wesoło. Tymczasem śledźcie nas na FB, Insta i Snapie! A film z recenzją już niedługo na blogu.

 

Misiek w Nowym Jorku_PLAKAT

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.