Jak rodzinnie spędzić Dzień Dziecka w kinie i na koszt kina?

Bardzo długi Dzień Dziecka tylko w Multikinie!

 

W kinach sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 11 dni! Od 26 maja do 5 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy, a w weekend 4 i 5 czerwca nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieci otrzymają plakaty animacji „Gdzie jest Dory?”.

 

Bardzo długi Dzień Dziecka_PLAKAT

 

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 11 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: animację najpopularniejszej gry ostatnich lat „Angry Birds Film”, film „Alicja po drugiej stronie lustra” z Johnnym Deppem, Anną Hathaway, Mią Wasikowską i Heleną Bonham Carter w rolach głównych, „Księgę dżungli”, która w spektakularny sposób łączy sceny kręcone z udziałem aktorów z obrazami wygenerowanymi komputerowo oraz animację „Kung Fu Panda 3” opowiadającą o nowych przygodach pandy Po. Ponadto do biletu na film familijny zakupionego w dniach 4 i 5 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane plakaty animacji „Gdzie jest Dory?”. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami, na dzieci w Multikinie 4 i 5 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych!

 

A my wraz z MULTIKINEM mamy dla Was PIĘĆ czteroosobowych zaproszeń ważnych od poniedziałku do czwartku, więc do wykorzystania 1 czerwca idealne 🙂

 

Napisz w komentarzu pod tym wpisem dlaczego wg Ciebie rodzinny wypad do kina to najfajniejszy sposób na celebrowanie Dnia Dziecka.

Przyjmowanie odpowiedzi zamykamy 23 maja o godzinie 23:59.

Rodzinne zaproszenia dostaną wybrane osoby.

 

POWODZENIA!

 

Komentarze