3 rzeczy, których nie wiesz o swoim… małym

Kupujesz suszarkę do włosów i otrzymujesz prezent. Kupujesz żelazko i też dostajesz prezent! Proste? Bardzo! Ale jak to zrobić?

Lubię dostawać coś w prezencie! Mała drobnostka, która zawsze może się przydać: a to końcówka do elektrycznej szczoteczki do zębów, filtr antyalergiczny do żelazka lub przedłużona gwarancja itp. Nigdy nie wiadomo, co akurat w danym momencie może się przydać, więc warto skorzystać z takich prezentów! Tym bardziej, że jest okazja: właśnie trwa wielka akcja Mój Philips, gdzie każdy z nas może otrzymać wyjątkowy upominek od marki Philips!

 

Jeśli macie w domu małe AGD Philipsa to zachęcam do zapisania się do programu i odebrania konkretnych benefitów!

 

 

KAŻDY, kto zapisze się do programu zyskuje te oto 3 rzeczy:

#1 Odbiór i dostawa do domu

Zgłoszenia produktów Philips objętych gwarancją są obsługiwane za pośrednictwem poczty kurierskiej. Zgłaszane urządzenie jest odbierane z dowolnego adresu w Polsce, a następnie przekazywane do Autoryzowanego Centrum Serwisowego Philips. Po dokonanej naprawie jest odsyłane również kurierem do właściciela. Oferowana usługa jest bezpłatna dla produktów objętych gwarancją. Zamówienie usługi odbywa się poprzez Infolinię Philips pod numerem 22 397 15 06.

 

#2 E-gwarancja

Rejestrując swój produkt w MójPhilips warto dodać do niego skan dowodu zakupu. W przypadku konieczności skorzystania z serwisu gwarancyjnego (usług ACS Philips) nie będziesz musiał szukać dowodu zakupu, wystarczy, że podasz swój adres e-mail oraz numer modelu urządzenia, a Philips zajmie się resztą.

 

#3 Indywidualna obsługa Klienta

Zyskujesz indywidualną obsługę Klienta dostępną poprzez: infolinię, e-mail, facebook.pl oraz za pośrednictwem Chat. W przypadku zgłoszenia gwarancyjnego zostanie przygotowane indywidualne rozwiązanie.

 

KLIKAJCIE W BANER

 

Program dodatkowych świadczeń dla swoich produktów to świetny ruch Philipsa. Mając elektryczną szczoteczkę do zębów przecież prędzej czy później będzie trzeba wymienić w niej końcówkę, aby dalej prawidłowo spełniała swoją funkcję 😉 a dodatkowe lata gwarancji lub 40% rabatu na zakupy to prawdziwa namacalna korzyść. Benefity Philips mogą ułatwić każdemu z nas codzienne używanie sprzętów, bez których dziś nie wyobrażamy sobie życia.

 

Lubię prezenty – chyba nie tylko ja 😉 Miło jest dostać coś dodatkowego w tej samej cenie. Czy warto skorzystać z takiej okazji? Myślę, że warto!
MatkaWariatka.pl ma na ten temat również swoje zdanie! Chcesz je poznać – wejdź na bloga Wiolki!

Komentarze