Pampers Pants – Wasze opinie i przemyślenia po naszym wspólnym Wielkim Teście

Pieluszki w życiu małego dziecka, ale również i mamy tego maleństwa są bardzo ważne. O tym fakcie przekonałam się dopiero, gdy zostałam mamą.

Gabi już dawno wyrosła z pieluch, ale teraz razem ze mną testowała pieluszki dla swojej młodszej siostry. Pisałam o tym we wpisie POŻEGNANIE Z PIELUCHAMI i faktycznie, Miszel pożegnała się z pieluszkami i zaczęła nosić pieluchomajteczki. Znałam je już wcześniej, bo na ostatnim etapie używania pieluch Pampers Pants nosiła również Gabi. Tym razem Gabi sprawdzała, co dokładnie mieści się w Pampers Pants, ich chłonność oraz ogólną jakość.

Miszel zdecydowanie wcześniej zaczęła nosić Pampers Pants niż Gabi. Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z zastosowaniem ich u starszej, bo przecież pieluchomajteczki świetnie sprawdzają się już u dziecka, które zaczyna raczkować czy pełzać i nie trzeba czekać z noszeniem Pantsów do momentu “treningu nocnikowego”. Teraz Pantsy zaczęliśmy stosować znacznie wcześniej i jesteśmy bardzo zadowoleni z takiej decyzji, a argumentów na TAK jest bardzo dużo – ale o tym za moment.

 

 

Razem z nami Pampers Panst mogłyście testować Wy, czytelniczki bloga Oczekujac.pl! Zaprosiłyśmy 30 mam oraz ich maleństwa do Wielkiego Testu Pampers Pants! Przez ponad dwa tygodnie testowane były rozmiary 3, 4, 5 oraz 6. Wasze opinie na temat pieluchomajteczek Pampers zabrałam w jedną całość i wyszczególniłam plusy oraz minusy.

W większości Waszych recenzji powtarzały się te same zalety, z którymi ja w pełni się zgadzam, bo u nas wygląda to dokładnie tak samo. Minusów mamy zaledwie kilka – do nich dopisałam swój osobisty komentarz.

 

PLUSY

wygoda zakładania i ściągania, łatwość zmiany dzięki rozrywanym bokom

idealnie dopasowują się do brzuszka dziecka podczas siedzenia i zabawy

są chłonne, wytrzymują całą noc, nie przeciekają

nie odparzają, nie podrażniają

są komfortowe i wygodne

plus za fajne rysunki na froncie, ładny wzorek

w momencie zapinania, nie musiałam się stresować czy zapnę za ciasno lub za luźno

nie musimy 3 razy przyklejać i poprawiać rzepów bo krzywo tylko hyc naciągnąć na wierci pupę i gotowe 🙂

nie krępują ruchów dziecka

nie uciskają

są super dopasowane, nie spadają, nie zsuwają się

elastyczne ściągacze po bokach pampersa co gwarantuje wygodę dla dziecka jak i rodzica podczas zdejmowania jak i zakładania.

 

MINUSY

przeciekały w nocy – być może to zależy od odpowiednio założonej pieluchomajteczki, jeśli wewnątrz podwinie się falbanka to możliwe jest, że zawartość pieluszki wypłynie. Nam też to się raz zdarzyło. Dlatego należy szczególnie uważać i poprawnie zakładać Pants

dość wysoka cena

niemiły zapach przy pełnej pieluszce – akurat moim zdaniem to plus a nie minus, bo można szybko zmienić pieluszkę na suchą, a pupa dziecka się nie odparzy przez “dodatkowy” ładunek.

 

A teraz Wasze wybrane opinie na temat testowanych Pampers Pants!

Pampers Pants są majtkami, więc nakłada się je na pupę bez żadnego zapinania rzepów, co jest wielkim ułatwieniem przy tak ruchliwym dziecku jak mój syn. To odpowiada przede wszystkim mojej mamie, która zajmuje się nim, kiedy ja jestem w pracy 🙂 myślę, że ona jest ich największą fanką i to dla jej wygody Pantsy zagoszczą w moim domu na stałe. Genialny jest też system ściągania, z łatwością zrywamy boki pieluszki i gotowe!
Pieluszki Pampers Pants bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, swoją chłonnością, wygodą użytkowania, pojemnością i tym że nie odparzają delikatnej pupy mojego dziecka.

Pieluchomajtki Pampers są RE-WE-LA-CYJ-NE! 🙂 Chłonne tak jak Pampersy zapinane na rzep, nie podrażniają, ani co więcej nie mają specyficznego zapachu pampersa 🙂 zaryzykowaliśmy nawet i zabraliśmy je ze sobą na jednodniowy wypad nad morze – 200 km w jedną stronę i dały radę! Nic nie przesiąka, no i ten brak zapięć 🙂 przy dziecku, które jest na etapie odkrywania własnych stóp i wiecznego przekręcania się na brzuch to duże ułatwienie! Na pewno już nie wrócimy do użytkowania zwykłych pampersów.

 

 

 

Jesteśmy z Olusiem bardzo zadowoleni z pieluszek pampers pants. Olek całą noc w nich przesypia i pieluszki nie przepuszczają. Olek czuje się w nich wygodnie. Nie krepuje mu ruchów przy raczkowaniu. Super że mogliśmy wziąć udział w akcji testowania Pampers Pants.

Co sadzimy z Kubą o Pantsach? Są rewelacyjne. Nie przeciekają, mimo ze Synek dużo pije. Dupka nie pozostaje mokra. Dzięki gumce pantsy świetnie się trzymają. Najważniejsze jest, że w gorące dniu pupa się nie odparza:) jak najbardziej zadowoleni 🙂

 

Sucho i wygodnie! Tak zrecenzowali Pamers Pants zadowoleni testerzy 🙂

 

 

Jesteśmy super zadowoleni z pieluszek. Nie przewijam małej w nocy i pieluszki wszystko przytrzymują i nic nie przepuszczają. Są niezawodne.

Pampers lubię od zawsze, ale pieluchomajteczki Pampers Pants pokochaliśmy od pierwszego założenia! Przy moim małym 20-sto miesięcznym wiercipięcie, taka opcja pieluszki w postaci majteczek jest super rozwiązaniem! Szybko i sprawnie zakładaliśmy i ściągaliśmy każdą sztukę! Nigdy nas nie zawiodła pod względem chłonności! Polecamy!

 

 

 

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie komentarze, opinie i spostrzeżenia na temat Pampers Pants! Bardzo się cieszę, że razem mogłyśmy uczestniczyć w Wielkim Teście i najważniejsze, że pupa każdego malca była zawsze zdrowa i sucha!

 

 

Partnerem wpisu jest Pampers

Komentarze