Rodzic i dziecko, czyli Grunt i Woda w Warszawie

Grunt i Woda to tętniące życiem miejsce dla ludzi, którzy kochają kreatywne, przyjazne dla środowiska przestrzenie, tworzone z wyobraźnią i ogromną pasją. W tym roku klubokawiarnia powraca nad Wisłę z pełnym wachlarzem propozycji dla stołecznych bywalców.

 

„Stworzyliśmy różnorodny program, który podkreśli międzypokoleniowy charakter tego miejsca i będzie odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Warszawy. Przecież Grunt to dobry plan”.

Grunt to Dobry Plan

Przez pierwsze trzy lata Grunt i Woda był przede wszystkim kojarzony z lokalem gastronomicznym z ogródkiem, który przeradzał się wieczorami w klub na wolnym powietrzu. W tym sezonie nie zapominając o kultowym, piątkowym cyklu Nadwiślański Świt czy sobotnim Zatrząś Gruntem, stawiamy jeszcze mocniej na aktywności w ciągu dnia. Warsztaty tematyczne, wydarzenia dla rodzin z dziećmi, kursy tańca, koncerty akustyczne, zajęcia dla seniorów, yoga czy spotkania parentingowe to tylko część z opcji na lato, które chcemy Wam zaproponować.

Slow Life na Wisłą

Ostatnie sezony pokazały nam jak ogromną satysfakcję przynosi szerzenie nad Wisłą idei Slow Life. Dzięki pysznym koktajlom, orzeźwiającej lemoniadzie, smacznym jedzeniu, muzyce na żywo, nasi goście mogą naładować baterie i poczuć się w pełni zrelaksowani. W ciągu dnia przestrzeń służy za idealne, niezobowiązujące miejsce na spotkania służbowe przy świeżo palonej kawie.

Pyszny Street Food

Nie dopuścimy do tego by ktoś wyszedł od nas głodny. W naszej „BUDCE” znajdziecie uzależniające frytki belgijskie z różnymi sosami do wyboru, hummus, baba ghanoush i muchamare w zestawie z izraelską pitą od Lente – Modern Mediterranean czy domową polską kiełbasę z LAS – Lokalnej Atrakcji Stolicy z dodatkami.

Aktywnie w Plenerze

W Grunt i Woda w tym sezonie będzie wyjątkowo aktywnie w plenerze. W ciągu tygodnia gorąco namawiamy na pilates, ABT, zajęcia na zdrowy kręgosłup, a nawet samoobronę dla Pań. Po weekendowych pląsach nic tak nie wyciszy jak niedzielna joga na naszym parkiecie.

Ekoedukacja w Gruncie

Jesteśmy miejscem odpowiedzialnym społecznie, w którym ważne są tematy związane z ekologią. W każdym tygodniu, będziemy organizować Gruntowne sprzątanie Wisły w naszej okolicy. W ramach Eko Edukacji planujemy również warsztaty dla zainteresowanych tworzeniem naturalnych kosmetyków i tematyką „Zero Waste”.
Dzieciaki nad Wisłą
Grunt to rodzina, dlatego świetnie odnajdują się u nas również dzieci. W ramach autorskiego cyklu Dzieciaki nad Wisłą przewidzieliśmy całą masę atrakcji dedykowanych najmłodszym. Zapraszamy na Akademię Młodego Sportowca, sobotnie Animacje, Muzosensorki czy Teatr dla Dzieci. Dzięki naszym pomysłom na lato w mieście, rodzice będą mogli spędzić miło czas mając swoich podopiecznych tuż obok, a dzieci będą się świetnie bawić korzystając z atrakcji, które stawiają na równi przyjemność i rozwój. Aby tradycji stało się zadość, w rodzinne weekendy zapraszamy rodziców z dziećmi do wspólnego gotowania. Dorośli, którzy lubią pichcić pod gołym niebem z pewnością znajdą coś dla siebie podczas warsztatów kulinarnych organizowanych w tygodniu wieczorową porą.

Bierzemy na warsztat – spotkania tematyczne

Silnym punktem programu będą warsztaty organizowane ze specjalistami i profesjonalistami z różnych dziedzin. Twórców DIY i Hand Made z pewnością zainteresują Majsterki. Dla fanów dobrej kawy polecamy kurs Domowy Barista. W zgodzie z naturą zaproponujemy kurs tworzenia naturalnych kosmetyków. Dla osób zaangażowanych społecznie i niedosłyszących zrealizujemy podstawowy kurs języka migowego.

Dbamy o każdego

Mówi się, że nie da się zadowolić wszystkich. Każdego roku staramy się sobie udowodnić, że nie musi tak być. Lokal jest dostosowany dla niepełnosprawnych. W naszym tegorocznym planie coś dla siebie znajdą tu zarówno rowerzyści, sportowcy, zakochani, imprezowicze, dzieci, seniorzy, rodzice, a nawet Wasi pupile.

Pieskie Sprawy

Nie od wczoraj wiadomo, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, dlatego w tym sezonie pieskie sprawy będą na tapecie. Już w lipcu nad Wisłą organizować będziemy zajęcia adopcyjne oraz behawioralne dla psów i ich właścicieli.

Muzyka i imprezy

Na koniec dnia pamiętajmy, że Grunt i Woda aktywizuje nadwiślańskich bywalców, wieczornymi eventami przy autorskich, fantastycznych drinkach i skupia fanów dobrej muzyki na imprezach z mocno wyselekcjonowaną i różnorodną nutą. Kusimy i bawimy naszych gości unikalnymi koncertami, kursami tańca, potańcówkami kubańskimi, zdrową dawką rock and rolla. W tym roku naszą kulturalną odsłonę wzbogaci kabaret improwizowany i jego piosenki.
Pozostaje zapytać:
Gdzie?
Bulwar Flotylli Wiślanej, między mostem Poniatowskiego, a Płytą Desantu
Do zobaczenia!
Informacje zaczerpnięte od Grunt i Woda

 

Komentarze