Jest jedna rzecz za 10 zł, którą robimy zawsze gdy zapowiada się “nudny” dzień

Wtorki za 10 zł w Multikinie

Jesienna plucha coraz częściej daje się we znaki, a mało kto lubi spacerować w deszczu.

 

Gdy dni są coraz krótsze, a dzieci coraz aktywniejsze robimy coś, co sprawia frajdę i małym, i dużym! A frajda ta kosztuje tylko 10 zł!

 

 

Gabi uwielbia chodzić do kina – zapewne ma to po mamusi i po tatusiu 😉 A my z chęcią towarzyszymy jej w cudownych animacjach i fabułąch dla dzieci, które wzruszają do łez również dorosłych. Jednak teraz jest coś, co jeszcze bardziej zachęci nas i być może i Was, by wyrwać się z domu i… odwiedzić salę kinową z dzieckiem i nie tylko!

 

 

WTORKI Z MASTERCARD

Lubimy Multikino i z wielką radością przekazujemy Wam najnowsze wiadomości kinowe: już od 1 grudnia Multikino wprowadza nową ofertę promocyjną „Wtorki z Mastercard”, dzięki której widzowie zapłacą za bilet jedyne 10 złotych. Ta najnowsza oferta Multikina potrwa do końca listopada 2018 r. Skierowana jest do posiadaczy kart Mastercard. Można ją zrealizować wyłącznie we wtorki. Każdy widz, który zdecyduje się na dowolny wtorkowy seans 2D z repertuaru Multikina, a transakcję sfinalizuje kartą Mastercard lub Maestro, zapłaci na bilet jedynie 10 złotych.

 

Zakupu można dokonać w kasie dowolnego kina sieci Multikino, za pośrednictwem strony internetowej www.multikino.pl albo przez aplikację mobilną. Dodatkowo widz, który na wtorkowy seans nabędzie bilet on-line, płacąc portfelem MasterPass, otrzyma drugi bilet gratis do wykorzystania wyłącznie we wtorki we wszystkich kinach sieci Multikina.

 

 

NOWOŚCI, PREMIERY

Już w najbliższy piątek (tj. 1 grudnia) Multikino zaprasza dorosłych premierowo na mnóstwo ciekawych filmów: „Na karuzeli życia” Woody’ego Allena, niepoprawną komedię „Co wiecie o swoich dziadkach?”, mroczny thriller „Zabicie świętego jelenia”, polski film gangsterski „Totem”, polski dramat „Serce miłości”. A dla najmłodszych przewidziane są aż 3 premiery: „Barbie: delfiny z magicznej wyspy”, „Kumple z dżungli”, „Pierwsza gwiazdka”.

 

Pamiętajcie: dzieci poniżej 3. roku życia wchodzą do kina za darmo, a ilość biletów za 10 zł we wtorek do kina jest nieograniczona i można wybrać się całą rodziną na film, kupić np. 5 biletów po 10 zł w każdy wtorek do Multikina 🙂

 

 

Aktualne Promocje w Multikinie znajdziecie TUTAJ

TUTAJ oferta dla rodzin i aktualny repertuar dla dzieci.

 

 

My już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną część “Krainy Lodu”, a tymczasem zobaczcie zwiastun filmu “Kraina Lodu. Przygoda Olafa”. To dwudziestominutowa historia rozgrywająca się podczas pierwszej Gwiazdki po wydarzeniach z pierwszej części Frozen, którą zobaczyć możecie w Multikinie między blokiem reklamowym, a rozpoczęciem się filmu “Coco”.

 

 

Pełnometrażowy film “Kraina Lodu” część drugą na dużym ekranie będzie można zobaczyć niestety dopiero 27 listopada 2019 roku. Z niecierpliwością czekamy na “Frozen 2”, a Wy? Tymczasem korzystajcie z niższej ceny dla siebie i dzieci we wtorki w Multikinie!

 

 

 

Komentarze