W te Walentynki zaproś rodzinę na kawę! I kakao!

 

Dokładnie dwa lata temu na tymże blogu napisałem, że jak każdy facet nie znoszę Walentynek! Ile było w tym prawdy, a ile nieco takiej może niewinnej prowokacji 😉 przekonacie się czytając ten tekst, o TUTAJ.

 

Jak każdy facet, nie znoszę Walentynek! Dlaczego?

 

Teraz nasze rodzinne Walentynki wyglądają zupełnie inaczej.

 

 

A dziś? A dziś powiem Wam tak: Walentynki? Oczywiście! Jak każdy mąż i tata – uwielbiam je! 😊 No to już wiemy co zmieniło się  na przestrzeni tychże dwóch lat, prawda? Po prostu punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia a nie sposób też udawać obojętność na takie święto kiedy w domu otacza cię bardzo towarzystwo bardzo świadomej płci pięknej, które to w osobie córek i żony, dzień w dzień wylewnie miłość tę wyrażają i z niejakim utęsknieniem czekają na 14 lutego. A teraz jeszcze dodatkowy motywator, bo przecież synowi przykład dać muszę, jak dziewczynom, kobietom dzień ten uświetnić 😊 .

 

 

Walentynki to przecież niekoniecznie tylko dzień zakochanych – tych w parach. To przecież może być też dzień miłości tej gromadnej – rodzinnej i tak właśnie zaczynam go postrzegać. I tak też celebrować. Nie ukrywam, musiałem się tego nauczyć, moje dziewczyny mnie tego nauczyły!

 

 

I, uwaga! To nie musi być weekend w Paryżu, czy perfumy za kilka zer. Walentynki to miłość a miłość to bliskość, ważne jest więc by być blisko. Nasz sposób na takie właśnie Walentynki? Obejrzyjcie film – miłość się leje z niego, nieprawdaż?

 

 

Kanapa, ulubione zabawki, puzzle, rozpalony kominek, tańce i balety przy akompaniamencie ulubionych piosenek, pyszne kakao z piankami, gorąca kawa, wygłupy na dywanie, układanie z klocków coraz to bardziej wymyślnych konstrukcji, wspólne oglądanie bajek i filmów familijnych…

 

 

To właśnie nasz sposób na celebrację tego dnia i czy będzie on pełen miłości zależy tylko od nas samych.

 

Nasze walentynkowe napoje dla całej rodziny przygotowaliśmy z Ekspresem Philips 5000 LatteGo, z niezwykle prostym systemem spieniania mleka na pyszne “kakałko” dla dzieci i doskonałe Latte Macchiato dla rodziców.

O innych zaletach naszego ekspresu pisaliśmy TUTAJ – poczytaj albo kliknij niżej 🙂

Doskonałe latte w domu? Codziennie? Proszę bardzo, podano!

 

 

Partnerem wpisu jest marka Philips
Komentarze