Jak poskromić małego psotnika? ZOBACZ NASZ RODZINNY HORROR

Czy kiedy Twoje dziecko się nudzi, też staje się małym psotnikiem? Bycie mamą to piękny czas w życiu każdej kobiety, ale zdarzają się też momenty grozy 😉 Zobaczcie, co zastałam ostatnio po powrocie do domu…  

 

Dzieci mają różne pomysły na zabawę – w szczególności gdy mają mnóstwo wolnego. Wiecie, co mam na myśli, prawda?

Ostatnio znalazłam dobry sposób na ciekawe połączenie czasu wolnego i nauki poprzez zabawę! Chcesz uniknąć armagedonu i sprawić, by w domu zapanował spokój i dobra zabawa? Zachęć dziecko do nauki programowania. Nauka programowania uczy między innymi logicznego myślenia, analizowania informacji i szukania niestandardowych rozwiązań i nie musi oznaczać siedzenia przed komputerem!

 

ZOBACZ jak to wygląda u nas!

Jak poskromić małego psotnika? ZOBACZ NASZ RODZINNY HORROR 😱😱😱Czy Twoje dziecko też staje się małym psotnikiem 😈 gdy się nudzi? Bycie mamą to piękny czas w życiu kobiety, ale zdarzają się też momenty grozy! 😳 Zobaczcie, co zastałam ostatnio po powrocie do domu… 😉 Dzieci mają różne pomysły na zabawę – w szczególności gdy mają mnóstwo wolnego. Wiecie, co mam na myśli, prawda?Ostatnio znalazłam dobry sposób na ciekawe połączenie czasu wolnego i nauki poprzez zabawę! 🤓 Chcesz uniknąć armagedonu ⚡️☄️💥 i sprawić, by w domu zapanował spokój i dobra zabawa? Zachęć dziecko do nauki programowania 🤩 Nauka programowania uczy między innymi logicznego myślenia 💁🏻‍♀️ analizowania informacji i szukania niestandardowych rozwiązań i nie musi oznaczać siedzenia przed komputerem! 👌Można się przy niej świetnie bawić np. tańcząc TANIEC KODOWANIEC! 💃🏻👯‍♀️🕺🏻 To świetna zabawa ucząca logicznego myślenia, a do tego doskonały sposób na rozbudzenie m.in. aktywności fizycznej dzieci i rodziców! 😍 Sprawdźcie sami! Wystarczy kilka kartek, dobra muzyka – i gotowe! Wejdź na https://koduj.gov.pl/ i poznaj więcej MĄDRYCH ZABAW! 🤠 Dołącz też do internetowego Klubu Młodego Programisty: www.klubmlodegoprogramisty.pl To wyjątkowy cykl bezpłatnych zajęć online z programowania dla dzieci z klas 1-6 szkół podstawowych.#ePolakPotrafi

Opublikowany przez oczekujac.pl Niedziela, 31 maja 2020

 

Można się przy niej świetnie bawić np. tańcząc TANIEC KODOWANIEC! To świetna zabawa ucząca logicznego myślenia, a do tego doskonały sposób na rozbudzenie m.in. aktywności fizycznej dzieci i rodziców! Sprawdźcie sami! Wystarczy kilka kartek, dobra muzyka – i gotowe! 

Wejdź na https://koduj.gov.pl/ i poznaj więcej MĄDRYCH ZABAW!

Dołącz do internetowego Klubu Młodego Programisty: www.klubmlodegoprogramisty.pl – cykl bezpłatnych zajęć online z programowania dla dzieci z klas 1-6 szkół podstawowych.
#ePolakPotrafi

 

Artykuł powstał z inicjatywy ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej dla Ministerstwa Cyfryzacji oraz Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego.

 

Komentarze