Wózek wiklinowy – czy to dobry pomysł na prezent dla dziewczynki?

 

Wózek wiklinowy dla lalek – prezent, który łączy pokolenia. Czy święta Bożego Narodzenia mogą być bardziej magiczne, niż wynikałoby to z pobudzenia zmysłów widokiem błyszczącej choinki i aromatycznym zapachem pierników? Okazuje się, że tak – choć pewnie nie domyślilibyście się, dlaczego. Dzisiaj opowiem Wam wzruszającą historię, która zmotywuje Was do zadawania pytań i odkrywania rodzinnych historii. Jej bohaterem jest… wózek wiklinowy dla lalek.

 

Wózek wiklinowy dla lalek: witajcie wspomnienia!

„Wózek wiklinowy retro” albo „wózek wiklinowy dla lalek” to jedne z tych produktów, które od kilku sezonów są wyjątkowo popularne przed świętami Bożego Narodzenia. Na fali miłości do tego, co było kiedyś, zabawki z wikliny wróciły do łask. Ciesząc nie tylko małe dziewczynki, ale również estetyczne oko mamy i taty.

My też wpadliśmy w sidła stylu retro. Już dawno postanowiliśmy, że wiklinowy wózek dla lalek znajdzie się w ofercie naszego sklepu Moia Love. Jednak nie sądziliśmy, a właściwie to ja nie sądziłam, że ta zabawka wywoła w kimś tyle wzruszenia – dokładnie u mojej Mamy.

 

Wózek wiklinowy dla lalek Abby Beżowa Łąka – do kupienia tutaj

 

Kiedy powiedziałam mojej Mamie o tym, że planuję sprzedaż wózków i że będą miały je również dziewczyny, zauważyłam, że spojrzała na mnie z takim błyskiem w oku. Jednak wówczas nie powiedziała nic poza:

„Pokaż mi je proszę, kiedy już będą gotowe”.

Ucieszyłam się na to zainteresowanie, a potem zapomniałam o temacie.

W końcu nadszedł dzień, w którym rzeczywiście pokazałam Mamie nasz nowy produkt. Ku mojemu zdziwieniu – Mama bardzo się wzruszyła. Powiedziała, że nie sądziła, że zobaczy kiedyś jeszcze wózek, którym sama bawiła się jako dziecko!

 

Wózek wiklinowy dla lalek Issia Bordowa Łąka do kupienia TUTAJ

 

Rodzinna magia

Ten wieczór był wyjątkowy. Przy herbacie i ciastkach dowiedziałam się o mojej Mamie tak wiele! Wiecie, jak jest: nie myślimy o dzieciństwie swoich rodziców, bo przecież poznaliśmy ich jako dorosłych. Poważnych, statecznych, odpowiedzialnych dorosłych, którzy nie mają w sobie niczego z dzieci.

Tamtego wieczora moja Mama na chwilę stała się dzieckiem. Opowiedziała mi o swoim wózku, niestety nie wiemy, gdzie obecnie się znajduje. Opowiedziała też o swoich lalkach – w tym o jednej ulubienicy. Mama mówiła także o miejscach, które odwiedzała na spacerach ze swoimi rodzicami i o radości z otrzymania takiego prezentu. To wszystko było tak naprawdę wstępem do naszej długiej rozmowy – bo ja chciałam wiedzieć więcej i więcej. A moja Mama z radością przeniosła się do czasów dzieciństwa. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy – to było zaskakujące i… piękne. Mały wiklinowy wózek retro stał się dla nas łącznikiem: pozwolił mi zobaczyć moją Mamę w zupełnie nowym świetle.

 

Kołyska wiklinowa kolor naturalny Bordowa Łąka do kupienia TUTAJ

 

Wózek wiklinowy dla dziecka na Gwiazdkę: dlaczego warto (poza radością małej dziewczynki)?

Historia z moją Mamą była takim słodkim „dodatkiem” do całej historii ze sprzedażą zabawek z wikliny. Oczywiście powody, dla których zdecydowaliśmy się wprowadzić takie produkty do oferty, były zupełnie inne. I myślę, że też Cię zainteresują. Oto, czym charakteryzuje się wózek wiklinowy dla lalek i dlaczego naprawdę jest to wspaniały upominek dla każdej małej dziewczynki:

Wiklina jest bezpieczna

Wiklina jest stosowana od setek lat. Wiadomo z całą pewnością, że nie stwarza żadnego zagrożenia ani dla małych, ani dla starszych dzieci. Dobrze zapleciona, jest gładka i przyjemna w dotyku.

Wózek z wikliny to zabawka, która będzie służyła wiele lat

Mamy troje dzieci. Przez nasz dom przewinęło się morze, jeśli nie ocean zabawek. Niektóre szybko kończyły swój żywot, inne wyglądają jak nowe mimo upływu czasu. Często jest to loteria – coś wydaje się trwałe, a potem okazuje się być rozpadającym szybko bublem. Wózek wiklinowy dla lalek to jedna z tych zabawek, o które martwić się nie trzeba. Mogą służyć kilku pokoleniom, co jest nie tylko ekonomiczne, ale i wnoszące nutkę nostalgii.

Wiklina jest lekka

W naszym domu zdarzyło się już, że na skutek szalonych manewrów kierującej 😉 wózek wiklinowy przewrócił się na bok – dokładnie na Kornela. Nie wywołało to płaczu – wręcz przeciwnie, Kornel był zachwycony i od tej pory wózek stał się domkiem i kryjówką. To możliwe tylko dlatego, że wiklina jest bardzo lekka.

Wózek wiklinowy jest produktem ekologicznym

Nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome: wiemy, że drobne, pojedyncze zachowania proekologiczne mają znaczenie i przekładają się na ochronę środowiska. Zakup wózka wiklinowego dla dziecka – zamiast produktu z plastiku, to także taki drobny krok.

Wózki z wikliny są piękne!

Tak po prostu, bez owijania w bawełnę, choć nasze wózki są nią lekko spowite😉. Wózek wiklinowy retro to po prostu piękny, modny nie tylko teraz, ale i zawsze aktualny gadżet, który pięknie wygląda w dziecięcym pokoju.

 

Wózek wiklinowy – dla dziecka, dla mamy i… dla babci.

W naszym domu ta jedna, prosta zabawka wywołała masę pięknych emocji: radość u dziewczynek, dumę u mnie i u Kuby, wzruszenie u babci. A jak będzie u Ciebie? Może również święta nabiorą zupełnie nowego, bardziej wzruszającego wymiaru 😊?

 

 

Przepiękny wózek wiklinowy Abby (wysoki) oraz Issia (niski) aktualnie jest dostępny w MOIM sklepie

www.moialove.com

Do wyboru dodatków w 3 kolorach:

  1. Beżowa Łąka,
  2. Bordowa Łąka,
  3. Zielona Łąka.

 

W internetowym sklepie Moia Love w dziale POLSKA WIKLINA dostępne są również:

  • ponadczasowa wiklinowa kołyska dla lalek.
  • duży wiklinowy kosz, który znajdzie zastosowanie jako kosz na zabawki, kosz na drewno kominkowe lub inne rzeczy, które znajdują się w Twoim domu. Do kupienia TUTAJ.
  • i oczywiście wózek wiklinowy Abby (wysoki) oraz Issia (niski). Do kupienia TUTAJ.

 

Zakup wiklinowych zabawek to zabawka, która pozostanie z Twoim dzieckiem na długie lata!

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.