Dzień Kobiet 2021. Pokaz Mody Roger Publishing Warszawa

Czy może być coś piękniejszego niż pokaz mody w Dzień Kobiet? Celebrowanie kobiecości w taki sposób to prawdziwa kwintesencja piękna.

 

Zaproszenie na I Pokaz Mody Roger Publishing otrzymałam trochę znienacka. To był czwartkowy poranek 4 marca 2021 roku, a ja byłam razem z Kuburkiem celebrować 9 urodziny bloga oraz przedwcześnie Dzień Kobiet w Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce.

W związku z pandemią nie miałam żadnych planów na poniedziałek, więc z radością przyjęłam zaproszenie na Dzień Kobiet do Warszawy. W planach był pokaz mody, ale nie tylko. Treść zaproszenia brzmiała:

Cześć Marysiu,

W najbliższy poniedziałek organizujemy pokaz mody RP. Wydarzenie dla kobiet i o kobietach, które w tym dniu będą w centrum uwagi. Jeśli chciałabyś tworzyć z nami to wyjątkowe wydarzenie byłoby super! Prosimy o przybycie chwile przed 18:00.
Po przybyciu zajmij wygodne miejsce na naszej widowni – pokaz za moment się zacznie. Tego wieczora czeka Cię również mnóstwo niespodzianek.
Po pokazie zapraszamy na małe afterparty.
Nasz pokaz to nie tajemnica, śmiało możesz dzielić się przygotowaniami, od wyboru swojej stylizacji na to wydarzenie, poprzez makijaż i przyjazd do nas na miejsce.
Podczas pokazu nagrywanie relacji, robienie zdjęć jak najbardziej dozwolone.
Przygotowaliśmy dla Was również przekąski na słodko i słono, zachęcamy do skorzystania z wydzielonej strefy gastro.
Przypominamy o wieczorowym dresscode.
Nie możemy się doczekać jutra!
Do zobaczenia ❤️

#pokazmodyRP
#dzieńkobietwRP
#modelkiRP
#wybiegRP
#rogerpublishing #wietrzenienarodowe

 

Już zaczynało być ciekawie, a to był dopiero początek!

Po przybyciu na miejsce udałam się do pomieszczenia, w którym był wykonywany test na Covid-19. To bardzo ważne, bo organizatorzy bardzo zadbali, by każdy uczestnik czuł się bezpiecznie i nie miał kontaktu z kimś chorym. Gdy już byłam zbadana na Covid-19 a mój wynik był negatywny, mogłam zejść do ogromnego pomieszczenia, gdzie była już garstka zaproszonych osób, ale z minuty na minutę gości przybywało.

Stałam w tej olbrzymiej hali magazynowej i oczom nie mogłam uwierzyć. To, co zobaczyłam tam na miejscu przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Cały Pokaz Mody Roger Publishing był przygotowany bardzo profesjonalnie! Było piękne oświetlenie, wybieg dla modelek, kilka kamer nagrywających wydarzenie, fotograf, muzyka puszczana przez DJ, a później nawet muzyka na żywo i przepiękne piosenki w wykonaniu Emilii Lubańskiej-Jóźwiak. Poza tym piękne dekoracje: z jednej strony w różowe kwiaty, obok nich balonowa ścianka, a po drugiej stornie zielona dżungla z neonowym napisem „Roger Publishing”. Całość robiła niesamowite wrażenie!

Zasiadłam na swoim miejscu, a trzeba podkreślić, że miejsca były również wyznaczone z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Zaczął się pokaz mody, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!

Nie będę zdradzać za dużo – najlepiej zobaczyć wszystko na własne oczy, a jest to możliwe, że z Pokazu Mody RP jest film!

I Pokaz Mody Roger Publishing w całości można zobaczyć na Vimeo – najlepiej od 22 minuty https://vimeo.com/521003070

A poniżej kilkanaście zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Dziękuję Dziewczyny, że spędziłyśmy ten czas razem! Do zobaczenia za rok!

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.