Gdy dzieci chorują, domowy świat wywraca się do góry nogami. Jak to szybko zakończyć?

 

Raz na jakiś czas do naszego domu wpraszają się niechciani goście, zupełnie burząc nasze plany, wprowadzając ogólny chaos  i pogarszając nasze samopoczucie.

 

 

Do tej pory nie wiedzieliśmy, jak się ich pozbyć – musieliśmy czekać, aż sami postanowią odejść. To się jednak zmieniło – już znamy sposób, aby niechciane wirusy i wszystko, co się z nimi wiąże, szybko się wyprowadziły!

 

 

Gdy dzieci chorują, zmienia się wszystko

Wszyscy wiemy, że potrzeba co najmniej kilku lat, aby układ odpornościowy dziecka stał się na tyle mocny, aby potrafił odeprzeć atak wirusów. Oznacza to, że przez długi czas nasze dzieci i my musimy zmagać się z ciągle nawracającymi infekcjami, zazwyczaj wirusowymi. I to zmienia dosłownie… wszystko!

 

 

Kiedy dzieci chorują, wiąże się to z odwołaniem lub przesunięciem wszystkich ciekawych, radosnych planów. Urodzinki u koleżanki ze szkoły lub przedszkola, długo umawiane nocowanie kuzynki lub u kuzynki, spotkanie u babci, spacery, wielkie, rodzinne zakupy, spotkanie rodziców z przyjaciółmi – wszystko to odchodzi w zapomnienie. Zamiast tego mamy:

 • kiepskie nastroje – dzieci są marudne, bo źle się czują,
 • nieprzespane noce – zwłaszcza gdy gorączka szaleje (wtedy wstajemy z Kubą co dwie godziny, kontrolujemy sytuację i podajemy leki),
 • niepokój i lęk,
 • brak czasu na pracę,
 • konieczność wzięcia zwolnienia chorobowego w pracy – co nie zawsze podoba się szefowi i współpracownikom,
 • specjalne posiłki – nie wszystko da się przecież zjeść przy bolącym gardełku.

Podsumowując: wszyscy są zmęczeni oraz przygnębieni i marzą tylko o jednym – by życie wróciło już do normy.

I wtedy właśnie sięgamy po ViruProtect STADA.

 

 

Czym jest Viruprotect STADA

ViruProtect STADA to wyjątkowy spray do gardła – myślę, że z uwagi na to, jak bardzo wyróżnia się na tle innych, śmiało można nazwać go produktem premium. Przede wszystkim – działa na trzy sposoby:

 • blokuje wnikanie wirusów, które wywołują przeziębienia,
 • może skrócić czas infekcji AŻ O 3 DNI,
 • łagodzi ból gardła i pozostałe objawy infekcji.

 

 

Badania, które potwierdzają powyższe działanie preparatu, zostały opisane między innymi w magazynach takich jak Open Journal of Respiratory Diseases (międzynarodowe czasopismo poświęcone postępom w chorobach układu oddechowego), Virology: Research & Reviews czy Journal of Medical Virology. To naprawdę budzi zaufanie!

Zastanawiacie się, co sprawia, że ViruProtect STADA pozwala szybciej pożegnać choróbska? Otóż sekretem jest połączenie glicerolu oraz trypsyny. Trypsyna hamuje zdolność wirusów do wiązania się, przez nie mogą one atakować kolejnych komórek, a dodatkowo blokuje wnikanie wirusów. Z kolei glicerol tworzy osmotyczną barierę, która dosłownie „wyłapuje” wirusy.

 

 

Co musisz wiedzieć o ViruProtect STADA, zanim ruszysz na zakupy

Wiem, że po przeczytaniu powyższego pewnie kusi Cię, aby od razu biec do apteki i mieć ten fantastyczny produkt w apteczce – ja tak zrobiłam i gdy tylko moje dzieci chorują, dziękuję sobie, że mam pod ręką, co trzeba. Najpierw jednak dowiedz się jeszcze kilku ważnych rzeczy o działaniu ViruProtect STADA:

 • to produkt, który może być stosowany u dorosłych i dzieci – już od 4. roku życia. To bardzo ważne, bo przecież to właśnie na zdrowiu dzieci zależy nam najbardziej,
 • spray ma przyjemny, lekko mentolowy smak. Obejdzie się zatem bez marudzenia ?,
 • ViruProtect STADA może być stosowany w ramach profilaktyki albo w sytuacjach, gdy dziecko jest szczególnie narażone na atak wirusów. Chory członek rodziny, wyjście do marketu w okresie jesienno-zimowym, konieczność wejścia do przychodni zdrowia itd.
 • szczególnie zaleca się stosowanie tego produktu w przypadku pojawienia się pierwszych objawów infekcji układu oddechowego i gardła. Złagodzi ból i inne objawy, a przede wszystkim skróci czas trwania choróbska. 3 dni to naprawdę BARDZO DUŻO.

 

 

Warto mieć w szafce

Jeśli potrzebujcie więcej informacji, zerknijcie na stronę viruprotect.pl. I pamiętajcie, że gdy już objawy infekcji się pojawiają, często nie ma komu udać się do apteki. Warto więc mieć już wtedy ten preparat w swojej szafce.

 

 

Wpis powstał we współpracy z producentem sprayu ViruProtect

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.