Multikino na Mikołajki, czyli sposób na przedłużenie radości!

 

Mikołajki to dzień, na który dzieci bardzo długo czekają. W naszym domu pytanie „Ile dni zostało?” pojawia się już pod koniec października! A skoro to oczekiwanie jest aż tak wielkie, to i świętowanie powinno być adekwatne.

 

 

Dlatego my nie poprzestajemy na symbolicznych, porannych prezentach – kiedy dzieci już się nimi pobawią, dalej celebrujemy Mikołajki, udając się do Multikina. Wam też to polecamy, bo w tym roku jest naprawdę wiele ciekawych premier.

 

 

Co fajnego jest w teraz kinie.

Czy oglądanie filmu w kinie może wiązać się z jakimi korzyściami rozwojowymi dla dziecka? Czy może chodzi jedynie o zwykłą przyjemność?

 

 

Otóż okazuje się, że zdecydowanie to pierwsze – do takich wniosków doszli badacze z University College London i Vue Entertainment.  Z przeprowadzonych przez nich badań wynika, że kino:

  • umożliwia skoncentrowanie uwagi na długi czas,
  • działa uspokajająco – zwłaszcza na przestymulowane, pobudzone mózgi,
  • może poprawić pamięć i pomóc utrzymać mózg w dobrej kondycji,
  • wpływa na więzy społeczne (oczywiście pozytywnie!),
  • może przyczynić się do zwiększenia kreatywności i produktywności uczestnika seansu.

 

 

Wobec takich naukowych doniesień nie pozostaje Wam już nic innego, jak pójść naszym przykładem i w Mikołajki zabrać dziecko d Multikina. A dlaczego właśnie tam? Bo to właśnie w Multikinie w Mikołajki odtwarzane są najlepsze premiery filmowe dla dzieci i dorosłych ?.

 

 

Premiery w Multikinie. Nasze rekomendacje na Mikołajki.

Oto najważniejsze premiery kinowe na Mikołajki 2021 – z pewnością znajdziecie coś dla Was! FILMOWE MIKOŁAJKI W MULTIKINIE

 

 

  • „Wilk, lew i ja” – premiera 19.11.2021

Przepiękne kino familijne. To historia o Almie, która wraca do domu, w którym się wychowywała. Za sprawą pewnego splotu wydarzeń pod opiekę dziewczyny trafiają lwiątko i wilczątko – zwierzęta przeznaczone na arenę cyrkową. Czy Alma zdoła je ocalić? Jak rozwinie się ta przyjaźń? Bardzo Wam polecamy – to prawdziwy wyciskacz łez! ?

 

  • „Nasze magiczne Encanto” – premiera 26.11.2021

To film, który od pierwszej klatki zachwyca grafiką – pod tym względem jest bardzo podobny do kultowego już „Coco”.

„Nasze magiczne Encanto” to historia pewnej wyjątkowej rodziny – takiej, w której każdy ma jakiś talent. Jedyną nieobdarzoną żadnym darem dziewczynką jest Mirabel. Jak się pewnie domyślacie, to właśnie ona stanie się główną bohaterką filmu. Naprawdę serdecznie Wam polecam – to jedna z najpiękniejszych i najzabawniejszych premier ?.

 

 

  • „Clifford. Wielki, czerwony pies” – premiera 3.12.2021

Uważaj, o czym marzysz, bo się spełni! – o prawdziwości tego powiedzenia przekonała się ośmioletnia Elizabeth. Dziewczynka wyraża pragnienie, by jej wyjątkowy pies o czerwonej sierści stał się duży i silny – ale nie precyzuje, jak duży. W efekcie ośmiolatka musi chronić swojego olbrzymiego pupila przed złym naukowcem. Świetna, wciągająca historia ?.

 

  • „Chłopiec z chmur” – premiera 3.12.2021

To familijny film, które z pewnością spodoba się wszystkim młodym graczom ?. Takim graczem jest bowiem i główny bohater, Thomas. Gdy chłopiec dowiaduje się, że musi spędzić wakacje z ojcem, który zawodowo zajmuje się ptakami, jest załamany. Z czasem jednak to, co miało być straszną nudą, okazuje się być przygodą życia. Piękny film, który naprawdę warto zobaczyć.

 

 

  • „BING: Święta i inne opowieści” – premiera od 26.11.2021 (pierwszy raz w Polsce na wielkim ekranie)

Kolejna odsłona przygód czarnego króliczka, który podbił serca dzieci na całym świecie. Idealna propozycja dla najmłodszych – może to właśnie na taki seans zabierzecie dziecko do kina po raz pierwszy?

 

 

 

Widzimy się w Multikinie!

Cała nasza rodzina uwielbia oglądać filmy na wielkim ekranie – choć wcześniej nie wiedzieliśmy, że wiąże się z tym tak wiele korzyści rozwojowych. A skoro już to wiemy, to z pewnością będziemy jeszcze częściej gościć w Multikinie – może nawet spotkamy się tam z Wami? ?

 

 

Partnerem publikacji jest Multikino

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.