Hula hop dla początkujących. Moje dwa modele

 

Nowy rok – nowa ja! Robisz postanowienia noworoczne?

 

 

MOJE PODEJŚCIE DO POSTANOWIENIA NOWOROCZNEGO

Celowo pytam o to pod koniec stycznia, bo mnóstwo osób na początku Nowego Roku obiecuje sobie coś, np.:

  • rzucę palenie,
  • zrzucę zbędne kilogramy,
  • ograniczę słodycze,
  • rezygnuję z alkoholu,
  • nauczę się nowego języka obcego,
  • zrezygnuję z jedzenia mięsa,
  • ograniczę stres…

I tak można by wymieniać do jutra.

 

 

TAK CZY NIE

Czy robiłam kiedyś postanowienia noworoczne?
Nie, bo zdaję sobie sprawę z tego, że takie postanowienie może być aktualne przez krótki czas, a wraz ze zmianą miesiąca na kartce kalendarza zapomniane odejdzie w niepamięć ??‍♀️

Jednak w tym roku pomyślałam, że styczeń to fajny miesiąc, żeby odliczać coś, co zacznę robić. I zaczęłam kręcić hula hop. Pamiętam, że w szkole podstawowej często miałam zajęcia na w-f z hula hop, więc pomyślałam:

„Dlaczego nie spróbować znowu?”

I tak oto wkręciłam się i jestem w klubie „Hula hop dla początkujących”

Kiedyś czytałam, że ma mnóstwo dobroczynnego wpływu na całe ciało: ? przede wszystkim pomaga odchudzić brzuch
? oraz ładnie modeluje talię.
Na efekty też nie trzeba długo czekać. Widoczną różnicę (np. kilka centymetrów w talii mniej) można zauważyć już po dwóch tygodniach regularnych treningów z kołem.

Ja póki co mam za sobą 2 dni z kołem – początki były trudne, co można zobaczyć na moim filmu ?. Następnie w połowie stycznia zaczęły się ferie i wyjazd do Karpacza utrudnił mi regularne treningi, ale w lutym wracam do gry! Hula hop czeka!

 

 

ROBISZ POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

A Ty robisz postanowienia noworoczne? Jeśli tak to napisz co obiecałaś zrobić dla siebie i czy nadal trzymasz się swojego postanowienia?
Natomiast jeśli nie robisz postanowień to napisz dlaczego?

 

MOJE HULA HOP Z ALLEGRO

Wiem, że mnóstwo z Was również lubi kręcić hula hop i często pytacie mnie, jakie mam w domu. Otóż na chwilę obecną mam dwa – jedno droższe, drugie w bardzo niskiej cenie.

 

HULA HUP MAGNETYCZNE

Pierwsze hula hop, które sobie kupiłam to hula, którym kręciłam u znajomej i ona jest z niego bardzo zadowolona. To właśnie hula, które widzisz na zdjęciu, ma kolor niebiesko-różowy a nazywa się:

MAGNETYCZNE Weight Hoop inSPORTline 110cm MASUJĄCE

i kosztuje 199 zł.

Tutaj zostawiam link

>HULA HOP MAGNETYCZNE<

Cięższe Weight Hoop, przeznaczone do ćwiczeń fitness, wzmacniających i odchudzających, wypustki masujące, ze względu na wyższą wagę, kręcenie kołem wymaga większego wysiłku.

Regularne ćwiczenia z kołem Weight Hoop inSPORTline 110 cm wspomagają usuwanie nadmiaru tłuszczu z problemowych obszarów ciała, takich jak: brzuch, pośladki, biodra i nogi.

Okrężne ruchy, wykonywane podczas ćwiczeń, mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie bioder, lędźwi i całego kręgosłupa. Ćwiczenia z kołem inSPORTline Weight Hoop 110 cm mają również działanie prozdrowotne i relaksujące.

 

 

HULA HOP PIANKOWE Z MASAŻEREM

Natomiast kilka dni temu kupiłam sobie inne, które jest bardzo tanie, bo kosztuje tylko 39 zł a nazywa się:

HULA HOP PIANKA 1,2 kg z OBCIĄŻENIEM Masaż +Ręcznik

Hula hop to przyrząd pomagający efektywnie zrzucić zbędne kilogramy. Doskonale sprawdza się w kształtowaniu sylwetki. Nie ma lepszego urządzenia, dzięki któremu pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Odpowiednie ćwiczenia sprawią, że obwód w talii zdecydowanie się zmniejszy, a Ty poczujesz się lepiej.

Efekty ćwiczeń z Hula Hop to sprężyste ciało, wzmocnione mięśnie, szybsze spalanie tłuszczu oraz poprawa ogólnej kondycji organizmu.

Link zostawiam tutaj

>HULA HOP PIANKOWE ZA 39 zł<

 

JAKIE JEST NAJLEPSZE HULA HOP

Wiem, że teraz będziecie pytać o to, jakie jest najlepsze hula hop. Dla mnie jedno i drugie ma swoje zalety i wady. Hula hop piankowe jest tańsze i lżejsze. Natomiast hula hop magnetyczne jest cięższe, ale mogą po nim pojawić się siniaki na brzuchu i udach. Wtedy należy zrobić przerwę i poczekać, aż siniaki znikną. Jednak jeśli chcesz wiedzieć, jakie moim zdaniem jest lepsze to powiem jedno:

Najlepsze hula hop jest to, którym będziesz z przyjemnością kręcić!

 

DOŁĄCZ I KRĘĆ ZE MNĄ!

Chcesz dołączyć? Będziemy kręcić razem? Śmiało! W lutym zaczynamy regularne treningi ? A o wszystkim opowiadam Wam na Instagramie Oczekujac, więc śmiało wpadajcie!

 

HULA HOP DLA POCZĄTKUJĄCYCH FILM

A tak wyglądają moje początki. Na szczęście z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej, a już za 2 lata będę Mistrzem Świata w kręceniu hula hop!

 

https://www.instagram.com/p/CZXIjW7g2KZ/

 

Partnerem publikacji jest Allegro

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.