Tapeta w wielkie zielone liście. Nasza w salonie

Tapeta w wielkie zielone liście. Warto? Nie warto? Często pytacie mnie o naszą tapetę w salonie kominkowym. Dziś właśnie o niej!

 

To tapeta w wielkie zielone liście.

Mamy ją już od początku 2018 roku i cały czas niezmiennie nam się podoba – Wam zresztą również!

Z chęcią Wam ją polecam i podaję poniżej link

www.photowall.pl/ash-green-tapety

 

tapeta w wielkie zielone liscie

 

Ten wzór tapety świetnie nadaje się do takich pomieszczeń, jak:

  • sypialnia,
  • jadalnia,
  • salon.

 

Poniżej w całości wizualizacja naszej architektki Agaty z pracowni A PLUS A

tapeta w wielkie zielone liscie w salonie

 

Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że właśnie taka tapeta jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią bliskość natury, ale dla których utrzymanie dużej ilości kwiatów w domu może być problemowe.

Tutaj mamy odrobinę natury, fajny zielony kolor, niebanalną tapetę i wszystko pięknie połączone. Projekt naszego salonu kominkowego był tworzony w 2017 roku a dziś nic bym w nim nie zmieniła!

Chociaż są trzy małe zmiany, które naturalnie się u nas pojawiły:

  1. Zamiast drewnianej podłogi na całości mamy położone duże białe płytki o rozmiarze 120 x 60 cm. Gres rektyfikowany. Rektyfikacja płytki to inaczej jej docinanie. Po wyjęciu z pieca brzegi płytek są docinane, co powoduje, że różnice pomiędzy egzemplarzami w jednej partii wynoszą nie więcej niż 0,2 mm. Kąty płytek poddanych rektyfikacji mają dokładnie 90.
  2. W miejscu biblioteczki aktualnie są zabawki dzieci. To pewnie zmieni się za jakieś 5-10 lat, ale póki są rządzą zabawki!
  3. Barierka od schodów jest w kolorze białym a nie złotym. Tutaj nie wiem skąd wynika ta zmiana, ale biały świetnie wnika w kolor tapety – nie wyróżnia się na jej tle. I nam to bardzo odpowiada.

 

Jeśli chcesz zobaczyć, jak aktualnie wygląda nasz SALON KOMINKOWY to zapraszam na nasz INSTAGRAM Oczekujac, który aktualnie obserwuje ponad 64.000 osób!

https://www.instagram.com/oczekujac/

 

A Ty jaką masz tapetę w salonie?
Podoba Ci się nasza tapeta w wielkie zielone liście?
Lubisz takie naturalne wzory?
Daj znać w komentarzu!

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.