Jak bezpiecznie spędzić wakacje bez problemów żołądkowo-jelitowych?

 

Od dwóch lat mamy domek nad jeziorem i spędzamy tam niemal każdy weekend (szczególnie kiedy robi się ciepło), a wraz z końcem czerwca wyprowadzamy się tam na cały okres wakacyjny. To nasz istny raj na ziemi, swoiste sacrum, nasze miejsce odpoczynku i radości, szczególnie dla naszych dzieciaków, które już z końcem kwietnia tego roku zażywały kąpieli w jeziorze.

 

 

Niestety, tak wczesna kąpiel poskutkowała infekcją żołądkowo-jelitową. Słowa naszego lekarza były dla nas zupełnie jasne: „Akweny wodne, szczególnie na początku sezonu, nie są jeszcze oczyszczone naturalnie. Jest tam wiele mikrobów i tak to się często kończy.”

 

 

Każdy wyjazd, mały, czy duży, czy to na wieś do babci, na działkę do cioci, czy też daleka egzotyczna podróż, niesie ze sobą ryzyko zmiany flory bakteryjnej, z którą nasze organizmy na co dzień nie obcują. Nowe otoczenie to także nowe wyzwania dla naszego układu pokarmowego.

 

 

Grill na niedoczyszczonym wujkowym ruszcie wyjętym z altanki po roku nieużywania, czy też kiełbaska, która o chwilę za długo poleżała w promieniach słonecznych, o zgrozo wypita woda z nieznanego źródła, czy po prostu nowe potrawy, które zachęcają nas do spróbowania na wakacjach all inclusive – wszystko to może prowadzić do nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, takich jak wymioty, czy też nielubiana przez wszystkich biegunka.

 

 

Dlatego warto mieć zawsze w swoim wakacyjnym niezbędniku Taninal. Jest to lek, który może okazać się nieoceniony w sytuacjach, kiedy zmiana miejsca, lub stylu życia powoduje problemy zdrowotne, na które nie czas i miejsce.

Wakacje, to czas na który czekamy cały rok i nie warto ryzykować, że taka banalna a jednocześnie uciążliwa dolegliwość nam je zepsuje.

 

 

Dlaczego warto mieć Taninal zawsze pod ręką?

  1. SZYBKA REAKCJA NA PIERWSZE OBJAWY Pierwsze objawy biegunki mogą pojawić się nagle i zupełnie niespodziewanie. Posiadając Taninal możemy szybko zareagować i złagodzić pierwsze objawy, zanim sytuacja się pogorszy.

 

 

2. BEZPIECZEŃSTWO W NIEZNANYM. Nowe środowisko to także nieznana flora bakteryjna. Taninal pozwala nam czuć się pewniej, bez względu na to gdzie się aktualnie znajdujemy – nad jeziorem, na działce, czy na drugim krańcu świata w egzotycznym kraju.

 

 

3. KOMFORT PODRÓŻOWANIA. Chyba nic tak nie psuje wakacji jak dolegliwości od strony układu pokarmowego. Dzięki Taninalowi możemy cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z rodziną, bez obaw o nasze nagłe problemy zdrowotne.

 

 

Lek na biegunkę i zatrucia pokarmowe powinien być nieodzownym elementem każdej apteczki wakacyjnej, nawet na krótki weekendowy wypad. Chroni on nas przed niespodziewanymi dolegliwościami gastrycznymi i pozwala cieszyć się w pełni urokami wakacji, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy.

 

 

Nasze doświadczenie z domkiem nad jeziorem pokazało, jak ważne jest przygotowanie się na różne ewentualności, dlatego teraz zawsze mamy przy sobie Taninal, aby każdy wyjazd był czasem spędzonym w zdrowiu i komforcie, z uśmiechem na twarzy i pakietem pięknych wspomnień w sercu.

 

 

 

Materiał powstał przy współpracy z WZZ Herbapol Wrocław SA, producenta leku TANINAL. Pełna informacja o leku Taninal dostępna jest na stronach internetowych  www.herbapol.pl/produkty/taninal oraz www.taninal.pl  TANINAL To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.