O nas

Marysia i Kuba, pedagog i socjolog, którzy ponad 9 lat temu postanowili dzielić się ze światem swoim szczęściem – pierwszą ciążą. W taki sposób powstał blog OCZEKUJĄC.pl oraz tysiące artykułów z życia kobiety w ciąży, młodej mamy oraz młodego taty w parentingowych kategoriach: DZIECKO, CIĄŻA, KUCHNIA, ZDROWIE I URODA, PORADY, PODRÓŻE, WNĘTRZA.

 

Teraz już doświadczeni rodzice codziennie dają wsparcie w wychowywaniu dzieci: młodym mamom, ale również tatom; pokazują, że bycie rodzicem to zmiana życia o 180 st., ale to zmiana maksymalnie pozytywna!

 

Dziś są rodzicami 9 letniej Gabi,

5 letniej Michalinki

i 3 letniego Kornela.

 

Czytelnicy uwielbiają ich za przedstawianie autentycznego życia rodziny, cenne artykuły na blogu, familijne wartości – za bycie sobą.

 

Oczekiwanie wyznacza godziny radości naszego życia. Henryk Sienkiewicz

Oto my: tata Kuba, Gabi 6 lat, mama Marysia i Misia 2 latka.

 

A niżej nasze zdjęcie z Miśką, która miała 6 miesięcy.

blog oczekujac

Kiedyś napisałam:

Jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem. Piszę codziennie dla siebie i dla innych, którzy chcą wiedzieć, co się dzieje z Kobietą w czasie ciąży. Każdy dzień jest inny i niepowtarzalny. „Nic dwa razy się nie zdarza. I nie zdarzy”.

Nasza Córka Gabriela pojawiła się na świecie 6 sierpnia 2012 r. Podczas mojego tygodniowego pobytu w szpitalu Mąż zaczął relacjonować życie naszej Rodziny i od tego czasu Blog Parentingowy prowadzimy razem.

13 maja 2016 roku dołączyła do nas Miśka, która jest naszym słoneczkiem i oczkiem w głowie całej naszej rodziny!

jakub pasek

 

W taki sposób Blog Kobiety w ciąży stał się Blogiem Rodzinnym.

 

Jesteśmy jako autorzy i rodzice AUTENTYCZNI, tworzymy go wspólnie, przedstawiamy punkt widzenia i Mamy, i Taty. Treści fachowe, poradnikowe opieramy na rzetelnej wiedzy konsultowanej ze specjalistami.

Nie focusujemy się tylko na poradnictwie. Wychodzimy dalej – życie codzienne i niecodzienne, prozaiczne i wyjątkowe, pasje, zainteresowania, aktywność, własne zdanie, opinie – taki styl życia jaki nam odpowiada.

Nie jesteśmy na chwilę. Bo i nie na chwilę zostaliśmy rodzicami. To poważne przedsięwzięcie. Bierzemy ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Na lata.

 

blog parentingowy