Rozwodu nie będzie. Suszarka będzie! Dla Was też. Od Electrolux! KONKURS z nielichą nagrodą!

Kilka dni temu było u nas gorąco. Otarło się o rozwód 😉 (kto przegapił, to tu i tu). Na szczęście tylko otarło, bo do żadnego rozwodu oczywiście nie dojdzie, z jednej choćby przyczyny – jak byśmy do TVNu gotować jeździli – na zmianę? 😉 Się nie da –  i w kuchni, i w życiu tworzymy zgraną parę! Natomiast jak widać i zgrana para musi czasem upuścić w gwizdek :P.

Słuchajcie! W sukurs w naszym problemie praniowo-wieszaniowym przyszedł nam pewien producent! Wypraliśmy swoje brudy na łamach Bloga, bo  po prostu chcieliśmy się dowiedzieć, w sumie to, czego się dowiedzieliśmy, że to szerszy, ba! społeczny problem! Wieszanie gatków! 🙂 U nas od samego początku znajomości tak było – pamiętam nawet raz, gdy Maria wstawiła pranie u mnie w mieszkaniu i wróciła do siebie a ja po zakończeniu programu i rozwieszeniu wysłałem jej MMSa jak ładnie rozwiesiłem – chciałem zapunktować, to raz się przemogłem…

Wracając do wątku – jakiemu to producentowi zależy na udanych związkach i na tym byśmy nie trwonili czasu na takie błahe rzeczy? To Electrolux! Electrolux coś o tym wie! I postanowił nam i WAM pomóc! By żyło się lepiej: suszarka! Same w komentarzach, niektóre z Was polecały nam to rozwiązanie, jedna opinia czytelniczki z USA była jednoznaczna – tam już nikt nie zna ręcznego wieszania. Z resztą nie trzeba szukać za oceanem – jeszcze niedawno u nas zmywarka była czymś wyjątkowym, dziś każdy ją planuje w nowej kuchni. Dlaczego odmawiać sobie suszarki?

DSC_3671-Kopiowanie

Od kliku dni mamy tę przyjemność, że te opisane przez nas niesnaski, które do tej pory realnie nas dotykały, z praniem – już nas nie dotyczą. Testujemy urządzenie kosmiczne! No, bo to co robi ona – suszarka- w porównaniu do tego, co robiliśmy do tej pory my, wieszając pranie… to jak osiemnasty wiek do podboju kosmosu :D. Absolutnie nie marnujemy już czasu, zaangażowania emocjonalnego 😉 – same wiecie – “nooo, nie tak!”, ani zbędnej energii na wieszanie, zdejmowanie, prasowanie!  I w najgorszej opcji na ponowne pranie…

Tak właśnie nam pomaga suszara! A jak ma zatem pomóc Wam? Ano tak – to bardzo proste! Już od dziś Oczekujac.pl i Electrolux mają dla Was konkurs, w którym… do wygrania suszarka do prania! Były jeszcze dwie opcje nagród – kolonizacyjny lot na księżyc lub jacht cumowany w marinie w Monako, ale nikt w komentarzach pod postami o praniu nie wyraził takiej chęci, natomiast o suszarce trochę się tam przewijało ;). Poza tym mając suszarkę zaoszczędzicie mnóstwo czasu a czas jak wiemy = pieniądz, więc kiedy już zgromadzicie ten pieniądz to i jacht, i lot na księżyc sami sobie z powodzeniem kupicie 😀

DSC_3722-Kopiowanie

Oto co jest do zgarnięcia:

Suszarka HEAT PUMP z certyfikatem Woolmark Gold w klasie A++ o pojemności 9 kg, z dużym tekstowym wyświetlaczem LCD i silnikiem typu inwerter. O wartości ponad 3 tys. zł! Ładna, prawda? 🙂

Delikatna dla Twoich ubrań

Suszarka z pompą ciepła delikatnie suszy odzież w niskich temperaturach, podczas gdy jej funkcje parowe umożliwiają odświeżanie i usuwanie zagnieceń nawet z tych ubrań, które można prać tylko chemicznie.

Wykorzystaj możliwości pary

Suszarka, która oferuje wybór programów parowych, które umożliwiają odświeżanie ubrań i usuwanie z nich zagnieceń, ograniczając potrzebę prasowania.

Najdelikatniejsze suszenie wełny z gwarancją złotego certyfikatu Woolmark

Aby dać Ci pewność, że Twoje wełniane rzeczy będą traktowane w możliwie jak najbardziej delikatny sposób, ta suszarka uzyskała złoty certyfikat Woolmark.

Suszenie małego prania może być równie efektywne jak dużego

Suszarka automatycznie dostosowuje długość cyklu i zużycie energii do wielkości każdego ładunku o ciężarze do 9 kg, dzięki czemu oszczędza czas i energię.

Szybko włączaj ulubione ustawienia dla każdego ładunku

Dzięki funkcji MyFavourites możesz szybko włączać wszystkie swoje ulubione ustawienia za każdym razem, gdy używasz tej suszarki.

Wydajne i ciche suszenie z gwarancją na dziesięć lat

Aby suszyć pranie w równie cichy sposób, jakby było ono rozwieszone na sznurze, ta suszarka jest wyposażona w profesjonalny, energooszczędny silnik falownikowy firmy Electrolux, który jest objęty dziesięcioletnią gwarancją.

Jeszcze więcej o niej przeczytasz tu.

DSC_3741-Kopiowanie

I jak? Jest o co walczyć? Jest! A zadanie jest proste!

Pokaż nam na zdjęciu jak wspólnie/rodzinnie wykorzystacie czas, który zaoszczędzicie mając taką kosmiczną, wielozadaniową suszarę i jednym ciekawym zdaniem opisz te chwile.

Konkurs trwa od teraz! 3, 2, 1… Już!

Odpowiedzi wraz ze zdjęciami do 24. lutego 2014 r. godz. 23:59 UMIESZCZAJCIE W KOMENTARZACH POD TYM WPISEM – NA BLOGU, NIE NA FACEBOOKU.

(w okienku komentarza po lewej stronie jest opcja Wyślij zdjęcie – mały kwadracik z krajobrazem, więc prosimy o umieszczenie w komentarzu 3 rzeczy: zdjęcie, jedno zdanie opisujące jak wykorzystacie czas oraz adres e-mail)

KONIECZNIE PODAJCIE ADRES E-MAIL!!!

Każdy może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 28 lutego 2014 r.

Wysyłając zdjęcie i biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia i wykorzystania go na potrzeby konkursu.

Suszarka Electrolux czeka na nowego właściciela a my tymczasem idziemy wrzucić coś do naszej 🙂 a potem wieczorne lody, lampka wina… Bye, bye wieszanie prania! 😛

Szczegóły w REGULAMINIE.

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Electrolux, projekt Zgrana Para.

Komentarze