2. urodziny Kornela i prezenty nie tylko dla chłopca dwulatka

 

14. listopada 2020 roku Kornel obchodził drugie urodziny.

 

Wiem, że już teraz szukacie inspiracji prezentowych na święta. Pytacie też w wiadomościach prywatnych o to, co kupić chłopcu na drugie urodziny. Dlatego właśnie stworzyłam ten wpis. Są tutaj wszystkie prezenty, które Kornel otrzymał od nas i od naszych najbliższych na swoje drugie urodziny, urodziny w czasie pandemii. Możecie inspirować się gdy Wasz synek będzie miał 2 latka albo podczas poszukiwań prezentu dla chłopca pod choinkę!

Każdy z tych prezentów jest inny, chociaż przeważa Psi Patrol – pewnie większość chłopców w wieku około dwóch lat też lubi oglądać tę bajkę.

Dodatkowym plusem każdego prezentu jest również fakt, że i Misia, która ma 4 lata i Gabi, która ma 8 lat, równie chętnie bawiły się prezentami brata! Więc nie jest powiedziane, że to prezenty tylko dla chłopców – myślę, że większość z nich równie dobrze nada się i dla dziewczynki!

 

PREZENTY DLA CHŁOPCA NA DRUGIE URODZINY

Od mamy i od taty Kornel otrzymał czerwony wóz sportowy, czyli

 

Baghera Rider Red

Jest to samochód dla dzieci od 2 do 4 roku życia. Jest wykonany z metalu, więc posłuży nie tylko Kornelowi! Piękny, stylowy, ucieszył nie tylko naszego synka, ale i Miśkę, co widać na załączonym zdjęciu! Cena 679 zł. Do kupienia TUTAJ.

 

 

PREZENTY OD GOŚCI KORNELA

 

Kulodrom drewniany Goki

Cena 70 zł. Cały opis i do kupienia TUTAJ

 

DREWNIANY WARSZTAT

Stół warsztatowy, inaczej zwany też warsztat drewniany Eichhorn numer 100001844 zabawka do budowania. Cena 140 zł. Do kupienia i szczegóły TUTAJ.

 

LITTLE DUTCH Drewniana Remiza Strażacka

Piękna, drewniana, 12 elementów. Remiza Strażacka 130 zł. Do kupienia i opis remizy strażackiej TUTAJ.

 

PSI PATROL WIELKI WÓZ STRAŻACKI MARSHALL

Cena 210 zł. Do kupienia i szczegóły TUTAJ.

 

PSI PATROL SPIN MASTER ZESTAW Z METEOREM

Cena 160 zł. Do kupienia i opis TUTAJ.

 

DUŻA PIŁA ŁAŃCUCHOWA MOTOROWA SPALINOWA DLA DZIECI

Cena 40 zł. Do kupienia i szczegóły TUTAJ.

 

 

Tak właśnie prezentują się prezenty nie tylko dla dwulatka – dlaczego nie tylko dla dwulatka? Ponieważ zarówno Gabi, jak i Miśka bawią się tymi prezentami! Oczywiście tylko przez moment, bo najbardziej zajmują Kornela, ale myślę, że też chłopcy w wieku trzy i cztery latka będą nimi zainteresowani.

Dodatkowym plusem jest też rozbieżność cenowa. Jeśli dysponujecie dużym budżetem to można kupić jeździk autko dla dzieci Baghera. Jeśli mniejszym to drewniany kulodrom, drewniany warsztat czy drewniana remiza strażacka również będą świetnym prezentem na lata!

Niesamowicie zaskakuje nas Psi Patrol Wielki Wóz Strażacki Marshall – ma on tyle funkcji, małych garaży (tak je nazywa Gabi i Miśka), że cały czas Kornel odkrywa w nim coś nowego!

A jeśli macie bardzo ograniczony budżet do duża spalinowa elektryczna piła łańcuchowa dla dzieci da mnóstwo radości! Za taką cenę mnóstwo radości mają nie tylko dzieci, ale i tata!

 

Prezenty nie tylko dla dwulatka. Mam nadzieję, że podobało Wam się krótkie, ale też treściwe i konkretnie podsumowanie prezentów z drugich urodzin Kornela. Mam nadzieję, że trochę Wam pomogłam przed wyborem prezentów dla chłopca na urodziny, ale i pod choinkę.

 

Jeśli macie jakieś pytania na temat zabawek piszcie w komentarzach! Na każde pytanie zaraz Wam odpowiem!

 

Komentarze