39. moje urodziny. Tradycyjnie z dziećmi

Dziś, jak co roku 2 stycznia, moje małe święto ? Mówią, że o wiek się kobiet nie pyta i myślę, że z czasem właśnie tak jest ?. Jednak prawdą jest też, że wiek nie ma znaczenia i jak widać są to tylko cyferki, które można sobie dowolnie poukładać?

Jak się czuję mając XX lat?
W sercu jak szalona osiemnastka, w głowie jak stateczna żona i mamuśka 3 dzieci, a moje ciało – cóż, jest nad czym pracować zanim będzie „zmiana kodu, 4 z przodu” ?

Ale mam taką urodzinową refleksję i szczerze przyznaję, że nigdy jeszcze nie czułam się tak dobrze sama ze sobą. Im jestem starsza tym bardziej wiem i czuję, że ważne jest zdrowie i rodzina, a reszta jest bez znaczenia. Totalnie bez większego znaczenia!!! Kilka lat temu wydawało mi się, że coś muszę, bo jak tego nie zrobię to – sama już teraz nie wiem co się stanie ? Jakaś taka dziwna presja była ? Na szczęście to już dawno za mną i wiem, że takie nastawienie do życia nie wróci!

Dlatego jeśli mogę mieć dziś jakieś życzenia urodzinowe to życzę sobie spędzić kolejne urodziny ? dokładnie w takim samym gronie jak dzisiaj, z tym samym tortem w ręce i może być nawet w tej samej sukience – tylko lokalizację zmieniłabym na jakąś cieplejszą, bo marzę o tym od kilku lat! Tort i szampan ??? na plaży – to jest to ? więc kolejne urodziny pod palmami! ?☀️?
Sobie i Wam to dziś obiecuję!

Póki co dziękuję za te piękne 3️⃣9️⃣ urodziny, które dziś mogłam spędzić z tymi, których kocham ❤️

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.