Mały Smok w naszym domu

kobieta.interia.pl

40. tydzień ciąży + 1 dzień.
Dziś rano obudziła mnie Gabi – dusiła nogą moje żebra. Cudowne uczucie. Już nie mogę się doczekać, kiedy Gabi zejdzie w dół.

Tymczasem poczytałam horoskopy. Okazało się, że Moja Mała Foczka będzie Małym Smokiem. I nie mam tu na myśli tego, że będzie dużo jeść. Tego jeszcze nie wiem, ale kto interesuje się horoskopem chińskim ten wie, że rok 2012 jest rokiem Smoka.

Spośród 12 znaków chińskiego horoskopu Smok jest najpotężniejszy. Reprezentuje władzę cesarską, symbolizuje szczęście i sukces. Chińczycy wierzą, że osoby urodzone pod tym znakiem są dominujące i ambitne, nie boją się wyzwań, chętnie podejmują ryzyko i są niezwykle skuteczne. Niechętnie podporządkowują się zasadom, raczej same wolą je wyznaczać. Dzięki pasji i entuzjazmowi oraz sprzyjającej energii kosmosu, odnoszą ogromne sukcesy.
Jednym słowem Smoki to urodzeni liderzy, którym w dodatku sprzyja szczęście. Któż nie chciałby Smoka w swojej rodzinie? W każdym razie w Chinach i znacznej części Azji pragnie tego ogromna rzesza ludzi. Dlatego zgodnie z rytmem chińskiego horoskopu (gdzie znaki zmieniają się raz w roku) co 12 lat pojawia się tam prawdziwy baby boom.
Bieżący rok jest uważany za szczególnie pomyślny, ponieważ jest to Rok Smoka Wody, coś, co zdarza się raz na 60 lat. Smoki Wody to według chińskiego horoskopu prawdziwy creme de la creme zodiaku. Są wyjątkowo przenikliwe i podejmują trafne decyzje, mają zdolność widzenia rzeczy z wielu perspektyw, a pierwiastek wody (jeden z 5 żywiołów wyróżnianych przez filozofię chińską) równoważy nieprawdopodobną energię smoków.
Rok Smoka potrwa do 9 lutego 2013 r.


Ja jestem KOGUTEM a Mój Mąż PSEM. Ciekawe, jak poradzimy sobie w domu z Małym SMOKIEM.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.