40 tydzień ciąży – udało się! Jesteśmy prawie na mecie

Kawiarnia Delicje w Lesznie, ogródek

Dziś skończyłam 40 tydzień ciąży! Jestem z siebie bardzo dumna i zadowolona, że udało mi się donosić Gabi do tego tygodnia, kiedy już można wszystkiego się spodziewać. Do porodu jestem przygotowana i czekam z nadzieją, że wszystko będzie dobrze.

Ja i Moja Mutti

Moja waga od ostatniego tygodnia wzrosła o 0,4 kg. Od początku ciąży przybrałam równo 15 kg, więc mój cel został osiągnięty! Teraz mogę spokojnie urodzić i liczę na to, że w końcu przestanę tyle jeść, chociaż mój apetyt cały czas rośnie. Przez ostatni tydzień nie mam żadnego problemu ze spaniem. Zasypiam szybko, całą noc śpię, jak dziecko i budzę się w normalnych, porannych godzinach – a nie, jak wcześniej o 4:00, 5:00 rano. Niestety z powodu pogody (tak przypuszczam) moje stopy są prawie codziennie opuchnięte. Śpię z poduszką pod stopami w łóżku i jakoś muszę dać radę. Dobrze, że ten problem nasilił się dopiero w ostatnim tygodniu ciąży a nie wcześniej.

Mój plan na ten tydzień został zrealizowany w 100%

  • poniedziałek: miałam relaks w domu – było bardzo przyjemnie,
  • wtorek: Szkoła Rodzenia w Lesznie – zajęcia na temat karmienia i laktacji; już od dawna nie jechałam sama samochodem na zajęcia i zapomniałam, jaka to jest przyjemność osobiście prowadzić samochód!
  • środa: ostateczne sprawdzenie zawartości torby do szpitala – torba pełna i gotowa,
  • czwartek: wizyta u Ginia – Gabi waży między 3100 g a 3400 g,
  • piątek: sesja zdjęciowa z brzuszkiem u Olka Bortla – ten dzień długo zapamiętam ja, Mój Mąż, Mama i Sis, był dla nas bardzo wyjątkowy,
  • sobota: 04-08-2012 – wyznaczony termin porodu przez Ginia. Mój Mąż skręca Meble VOX kolekcja MAGNOLIA dla Gabi a ja z radością obserwuję, jak pokój dla Gabi zamienia się w prawdziwy pokoik dla dziecka.

Wczoraj, po sesji ciążowej razem z Moim Mężem, Mamą i Sis poszliśmy na pyszny obiad do FIGARO na Rynku w Lesznie a deser zjedliśmy w kawiarni DELICJE, gdzie zawsze jest pełno mam z dziećmi i spotykam tam też inne kobiety w ciąży. Tak się zastanawiam, czy Kobieta w ciąży może mieć zachcianki w 40 tygodniu ciąży i dzisiaj życzyć sobie to samo na obiad i deser, co wczoraj?

Sernik na zimno z malinami
Torcik Cookies
Deser czekoladowy
Moja ulubiona kaloryczna śmietana

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.