Targi Happy Baby Poznań. Zaproszenie

W dniach 19-20 października br. Międzynarodowe Targi Poznańskie ponownie zapraszają na Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY.

Tegoroczna edycja HAPPY BABY zaskoczy liczbą wystawców oraz atrakcyjnym programem wystawienniczym. O zeszłorocznym sukcesie Targów zadecydowała bogata oferta programowa. Chcąc powtórzyć ubiegłoroczne zainteresowanie organizatorzy raz jeszcze postawili na szeroki zakres tematyki branżowej. Na Targach będzie można zobaczyć, przetestować i zakupić m.in. zabawki, kosmetyki, odzież czy akcesoria dla dzieci i niemowląt.

O rozwój naszych pociech zadbają specjaliści z zakresu wczesnej edukacji oraz liczni animatorzy.

Targi skierowane są zarówno do przyszłych rodziców jak i tych, którzy oczekują nadejścia potomstwa, jednak najważniejszym targowym gościem będą dzieci (w szerokim przedziale wiekowym) od niemowlaków do przedszkolaków. To właśnie dzieci najbardziej docenią organizowane przez nas zabawy i konkursy, aktywizujące całą rodzinę. Atrakcyjne nagrody zachęcą do ruchu nawet najbardziej nieśmiałe maluchy!

Targi HAPPY BABY to nie tylko atrakcje dla najmłodszych! To również okazja dla rodziców na poszerzenie swojej wiedzy. Wysoki poziom merytoryczny zapewnią lekarze-specjaliści z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu, którzy przeprowadzą szereg prelekcji i odpowiedzą rodzicom na wszelkie nurtujące ich pytania.

HAPPY BABY to doskonała platforma zabaw, edukacji i inspiracji. Zapraszamy całe rodziny, ponieważ na Happy Baby każdy znajdzie coś dla siebie. Maluchy opuszczą Targi z nowymi, niezapomnianymi wrażeniami, a rodzice będą bogatsi o kompleksową wiedzę na temat opieki nad dzieckiem.

W sobotę, dnia 19.10.2013 r. Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY otwarte będą w godzinach do 10:00 do 18:00.
W niedzielę, 20.10.2013 r. od 10:00 do 17:00.

Szczegółowe informacje na temat Targów znajdziecie TUTAJ

W tym samym czasie odbywają się również:
PGA Poznań Game Arena,
AQUA ZOO Targi Akwarystyki i Terrarystyki Aquazoo
oraz

HOBBY  Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich.

Więcej informacji na stronie: www.happybaby.mtp.pl

Zakup biletów:  Dzieci do 3 roku życia włącznie mają wstęp za darmo. Bilety należy kupić dla dziecka powyżej 3 lat.

A dziś mamy dla Was 10 bezpłatnych zaproszeń
na Targi Happy Baby w Poznaniu.
Wystarczy, że teraz w komentarzu napiszesz, dlaczego to właśnie do Ciebie powinno należeć zaproszenie.

W komentarzu proszę napisać, ile osób powyżej 3 roku życia chce iść na Targi oraz adres e-mail.

Serdecznie zapraszamy na rodzinny weekend w Poznaniu! My tam będziemy 🙂

Komentarze