Blogowigilia 2013 by Ilona Patro – byliśmy tam rodzinnie

Mamy już pierwszą Wigilię za sobą. A to za sprawą Ilony Patro – matki polskiej blogosfery.

Tym razem Ilona przeszła samą siebie. Jeśli mogę mieć takie zdanie a lubię mieć swoje zdanie, to mam: najlepsza impreza blogosfery w jakiej do tej pory uczestniczyłem. Może trudno do jednego wora wrzucić tak różne eventy jak: cała seria OBT, wielkie i ogólnopolskie BFG, czy nasze wrocławskie Pogaduchy na przykład. Jednak jest jedna wypadkowa, która dotyczy każdego z tych spotkań – atmosfera! A ta zdecydowanie była, właśnie na Wigilii, doskonała!

Spodziewaliśmy się, że będzie tak rodzinnie więc Gabi poszła z nami – dosłownie poszła 🙂 a jak już przyszła to chodziła, chodziła, chodziła… Niech pozna ten blogerski świat!

Jeśli Wigilia to i prezenty! Bryśka dostała dwa wyjątkowe wydawnictwa – książeczkę – kryminał dla najmłodszych – Zagadki jeża Pepe napisany przez Rozalię Niedźwiecką i płytę CD z kołysankami i bajką autorstwa pewnej rodzinki – Mała Księżniczka. Dziękujemy Ziemku i Michale 🙂

Bajki wciągały bardzo

Później Gabi chyba postanowiła sama coś napisać. Bloga? Metodą z wieku XX? 😀

No i Heniu był! Nie poszedł na polowanie, a przyszedł do nas! Jednak dziwnie szybko zniknęły wszystkie gwiazdki z lukrem 😛

Co tu dużo pisać – Gabi nie jeden raz i nie dwa usłyszała komplementy, wróżono jej również rychłe podbicie świata mediów :D. Póki co to nasza Córka grzała się w blasku blogo-gwiazd :).

What does the Kominek say?

“Patrzcie, oto przyszła królowa blogosfery!”

Ale zaraz… jeśli Tomczyk to król tejże…

Damn it!

Komentarze