Kto od dziś stworzy zgraną parę? Wyniki konkursu Electrolux!

Dziś pewnie każdy z Was czeka na wyniki konkursu, w którym można było wygrać super wyjątkową suszarkę do suszenia rzeczy marki Electrolux.

Nadesłaliście masę niesamowitych zdjęć. Mamy ponad 200 zgłoszeń! Ich ilość zupełnie nas zaskoczyła a w związku z tym narady były długie i burzliwe.

Przypomnijmy, w konkursie prosiliśmy o pokazanie, w jaki sposób spędzasz czas z rodziną:

Pokaż nam na zdjęciu jak wspólnie/rodzinnie wykorzystacie czas, który zaoszczędzicie mając taką kosmiczną, wielozadaniową suszarę i jednym ciekawym zdaniem opisz te chwile.

Każde zdjęcie było rewelacyjne, niektóre bardziej związane z pytaniem, inne mniej. Na zdjęciach rysowaliście z dziećmi, pływaliście łódką po morzu, graliście w koszykówkę, wygłupialiście się z najmłodszymi, przytulaliście, chodziliście na spacery, czytaliście ulubione książki, żeglowaliście, rozwieszaliście pranie, podróżowaliście, spaliście, kurowaliście się po wypadku samochodowym, ratowaliście świat, wędkowaliście, pływaliście w basenie… itd. Słowem: spędzaliście miło czas!

Bardzo, ale to bardzo, z całego serca dziękujemy za zdjęcia zrobione specjalnie dla nas <3 Wszystkie z nazwą OCZEKUJĄC bardzo nas urzekły!

A oto zwycięskie zdjęcie i odpowiedź na konkursowe pytanie:

 Już nie będę mężowi SUSZYĆ głowy o pranie i wieszanie, a zaoszczędzony czas spędzimy na wspaniałej, niekoniecznie SUCHEJ zabawie… no cóż, coś do tej suszarki trzeba wkładać… np. ubrania po zabawie w deszcz 🙂

 

Electrolux deszcz

Krótkie uzasadnienie wyboru:

zdjęcie jest rodzinne

pokazuje aktywne spędzanie czasu

jest tematyczne – jest mokro 😉

w odpowiedzi w jednym zdaniu jest zawarte nawiązanie i do potrzeby posiadania suszarki, i do aktywnej zabawy

zdjęcie jest estetyczne i dobre jakościowo

 

Nie wierzysz, że wygrałaś? Uwierz! Suszarka jest Twoja 🙂 Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Tobą drogą mailową, więc odbierz pocztę, bo suszarka czeka na nowy dom i pranie do suszenia!

A wszystkim Wam bardzo dziękujemy, że wzięliście udział w naszym konkursie!
Do zobaczenia podczas następnej zabawy! 🙂

 

 

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Electrolux, projekt Zgrana Para.

Komentarze