Bo ja lubię ten stan. Intensywny dzień z telewizją w tle

To był baaardzo długi i intensywny dzień, ale ja lubię ten stan!

Ten, kto obserwuje nasz Instagram wie, że dziś odwiedziła nas ekipa Dzień Dobry TVN. Już od rana dodawałam na Insta nowe zdjęcia (KILK). Tak się jakoś ostatnio polubiliśmy z DDTVN i tym razem odwiedzili nas w domu. Materiał realizowany był z kuchni, bo przecież uwielbiamy gotować 🙂 A temat przewodni to: Makaron na piknik lub Kosz piknikowy inaczej, czyli weź makaron zamiast kanapek. Plan zdjęciowy trwał od 10 do 18, czyli bite osiem godzin przed kamerą! Było świetnie a materiał z planu zdjęciowego w naszym domu zobaczycie już za tydzień w środę 21 maja br. w DDTVN.

postDSC_7238 postDSC_7242 postDSC_7244 postDSC_7247 postDSC_7251 postDSC_7257 postDSC_7259 postDSC_7263

Po pożegnaniu ekipy zdjęciowej dzień oczywiście jeszcze się nie skończył. Po 18:00 umówiłam się z rehabilitantką Gabi, by sprawdzić, czy jej stópki rozwijają się prawidłowo. Już 3 razy musiałam przekładać wizytę, a u Magdy czeka się na spotkanie miesiąc, więc mimo później pory postanowiłam, że tym razem musimy dojechać chociażby po to, by dowiedzieć się, czy obuwie, jakie kupiliśmy dla Gabi jest odpowiednie i jakie należy kupić na lato. Od Magdy otrzymaliśmy garść ważnych informacji i teraz już wiem, jakie sandałki będą najlepsze dla naszego dziecka. Następna wizyta za 3 miesiące, czyli po sezonie wakacyjnym.

Mimo, że dziś dzień rozpoczął się o 5:30 (to ostatnio ulubiona godzina pobudki Gabi), jestem naładowana pozytywną energią i zaraz mogłabym napisać jakąś książkę! A jeśli o książce mowa to jutro jadę na spotkanie z… blogerką, która 30 kwietnia br. wydała swoją trzecią książkę pt. „Smak miłości”. Agnieszkę Maciąg z pewnością każdy kojarzy, niekoniecznie z blogowania 😉 bo tym zajmuje się od niedawna. To przede wszystkim polska modelka, aktorka i dziennikarka a od tego roku również bloguje! Polecam: agnieszkamaciag.pl.

Na blogu Agnieszki znajdziecie m. in. masę świetnych przepisów kulinarnych, sposób Agi na odchudzanie i parę słów o diecie mamy po urodzeniu dziecka oraz recenzje książek a wszystko opatrzone przepięknymi zdjęciami autorki. A ja jutro spotykam się z Agnieszką, by porozmawiać o jej najnowszej książce. Jeśli macie jakieś pytania do autorki, to piszcie w komentarzach – może niedługo zobaczycie odpowiedź na naszym blogu 😉

Ja już parę pytań mam przygotowanych. Temat dzieci również poruszymy, bo Agnieszka dwa lata temu, w 2012 r. urodziła Helenkę, a jak się spotkają dwie matki, które mają dzieci w tym samym wieku to… same wiecie 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.