Medicine everyday therapy – takie zakupy!

Taką terapię możemy przechodzić faktycznie każdego dnia! I na takich lekach!

Medicine. Every day therapy.To właśnie ta marka zaprosiła nas do swojej placówki leczniczej na kurację. Nie wiem czy mają podpisany kontrakt z NFZ, ale są skuteczni!

Kuba przepracował trochę w branży odzieżowej u naprawdę dużych, w tym u największego dziś w PL i nie mógł wyjść ze zdziwienia, że do czasu kiedy Medicine nie zaprosiło nas na zakupy, to nie znał tej marki. A to po prostu młody brand jest!

Młody stażem, ale też młody ofertą! Kurcze, niesamowicie wpadliśmy w te ciuchy! Ceny sieciowe, czyli normalne, ale zdecydowanie nie sieciowy, nie nudny, nie przewidywalny i nie masowy design. A z drugiej strony nie przesadzony przepychem. My czujemy, że to coś idealnego dla nas – młodych trzydziestolatków – ciuch z klasą i pazurem.

Moje najulubieńsze strzały zobaczycie na samym dole zdjęć, a w nich między innymi świetne dżiny boyfriend:

Jak sama nazwa wskazuje, dżinsy te mają sprawiać wrażenie pożyczonych z męskiej szafy. Mają luźne, proste nogawki i lekko obniżony krok. Obowiązkowo wywijamy je na dole, tak by kończyły się w okolicach kostki. Przy takim męskim fasonie nie wolno zapominać o kobiecych akcentach: nosimy je z dopasowaną górą i butami na obcasie.

Aktualnie noszę te spodnie z tenisówkami, ale może z obcasem też będą dobrze wyglądać?

Nie tylko ja mam zajawkę na boyfriendy: kilka dni temu swoje stylizacje z nimi zaprezentowała CharlizeMystery i również Radzka pokazała je w swoim filmie Stroje Dnia w jeansach! Jaram się, jak Fretka Jeremiaszem! 😉

A już za kilka dni w nowych stylówach zobaczycie nas w… kuchni DDTVN. Tak, wiemy, to już nudne… 😛

014medicine-every-day-therapy

2

004medicine every day therapy003medicine every day therapy 005medicine every day therapy002medicine every day therapy 006medicine every day therapy 007medicine every day therapy 008medicine every day therapy 009medicine every day therapy 012medicine every day therapy 013medicine every day therapy010medicine every day therapy 014medicine every day therapy020medicine every day therapy 015medicine every day therapy011medicine every day therapy 017medicine every day therapy 018medicine every day therapy023medicine every day therapy001medicine every day therapykolage Medicine 1

Spodnie: MEDICINE – JEANSY FRONTIER

Torebka: MEDICINE – TOREBKA FRONTIER

Sweter: MEDICINE – ŻAKIET CAMBRIDGE

Top: MEDICINE – TOP FRONTIER

A na koniec mam dwie dobre wiadomości:

  1. od dziś, czyli od 29 sierpnia do 4 września br. przygotowałam wraz z marką Medicine dla Was specjalny rabat -25% na wszystko w sklepie on-line. W koszyku należy wpisać hasło: MK25.
  2. rabat łączy się z aktualną przeceną! – zakładka SALE na stronie głównej 😉

Miłych zakupów!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.