Pomysł na Boże Narodzenie albo ferie? To Wam się spodoba!

 

Są takie miejsca, które – choć pozostawiają bardzo miłe wspomnienia, nie są aż tak atrakcyjne, by do nich wracać. Są jednak i takie, które po prostu musimy odwiedzać regularnie – ładujemy w nich akumulatory do pełna i w pełni się relaksujemy, zapewniając dzieciom wspaniałą porcję rozrywki. Do takich naszych ukochanych „miejscówek” bezsprzecznie należy Osada Śnieżka.

 

 

Czy Wy też macie takie swoje miejsca? Te, które choć już Wam dobrze znane, za każdym razem Was przyjemnie zaskakują? Dla nas już od jakiegoś czasu takim ośrodkiem jest Osada Śnieżka, należąca do grupy GÓRSKIE RESORTY. Znajduje się ona w pięknej okolicy, w miejscowości Łomnica – czyli u samych stóp urzekających Karkonoszy.

 

 

Trudno byłoby wymienić wszystkie atrakcje związane z tym miejscem. To, co musicie wiedzieć – i co nas zachęciło, zanim pojawiliśmy się tutaj pierwszy raz, to to, że jest to znakomita baza wypadowa. Atrakcji dookoła jest tyle, że możecie dowolnie w nich przebierać: Muzeum Pałac Łomnica, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Sztolnia Arado, Huta Szkła Julia, Śnieżka czy Zamek Chojnik – to wszystko na Was czeka.

Osada jest jednak bardzo interesująca sama w sobie – zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Dowód? Ośrodek otrzymał maksymalną ilość punktów w kategorii: najlepszy ośrodek na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, w X edycji plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie 2017/2018.

 

 

Czym może Was zaskoczyć Osada Śnieżka?

 

Być może wśród Was znajdą się sceptycy, którzy powiedzą: „Drugi raz w to samo miejsce? To nuda, odpada!”. I tu mam dla Was informację – Osada Śnieżka jest za każdym razem inna i to jest właśnie jej magia. A wszystko dzięki pakietom tematycznym, o których od dawna chcieliśmy Wam napisać.

Kochani, jeśli lubicie uciekać od zgiełku związanego z Bożym Narodzeniem, to tutaj właśnie czeka na Was pakiet „Boże Narodzenie 2019”. W takim pakiecie jest już świąteczny upominek na powitanie, 2 śniadania i 2 obiadokolacje – także świąteczne, a do tego oczywiście uroczysta kolacja wigilijna, spędzana w towarzystwie najbliższych, a apartamencie, przy kominku. Będziecie mogli pójść na pasterkę (kościół tylko kilkanaście metrów dalej), weźmiecie udział w klimatycznym ognisku przy świetle gwiazd i w koncercie kolęd, no i Wasze pociechy odwiedzi prawdziwy święty Mikołaj ?.

 

 

Jeżeli jednak jesteście tradycjonalistami, zastanówcie się nad pakietem Ferie 2020. Możecie też skorzystać z pakietu „Mały Narciarz”, „Białe szaleństwo w czeskim stylu” czy „Grudniowy relaks w górach”, albo pomyśleć o Sylwestrze – zarówno w wersji spokojnej („Sylwester przy kominku”), jak i imprezowej („Gorączka Sylwestrowej Nocy – bal z orkiestrą”). Te i inne pakiety znajdziecie tutaj:

www.osada-sniezka.pl/pakiety

Kubę i mnie, rodziców trójki dzieci, w Osadzie Śnieżce najbardziej zachwyca to, że priorytetem organizatorów są zawsze dzieci. Pakiety tworzone są w taki sposób, aby najmłodsi mieli dostęp do najciekawszych rozrywek, zawsze innych i tworzących kolejne, przepiękne wspomnienia. Nasze maluchy nigdy nie wypowiedziały tutaj słówka „nuda”. Słyszymy: „wow!”, „ale super”, a ostatnio nawet „ale epicko!” ?. Oczywiście jak możecie się domyślić, po takich porcjach rozrywki maluchy padają jak muchy, a wtedy któreś z nas cichaczem wymyka się do SPA, żeby skorzystać z bogatej, kojącej zmysły oferty ?

 

 

Daj się rozpieścić

 

Wiem tak dobrze jak Wy, że zorganizowanie dzieciom ciekawych zajęć w czasie wolnym jest bardzo trudnym zadaniem. Od jakiegoś czasu postanowiliśmy więc z Kubą, że pozwolimy się trochę rozpieścić i przerzucić ten obowiązek na kogoś. My tylko pakujemy manatki i ruszamy do Osady. Wiemy, że zda egzamin na 6-tkę – każdy pobyt pozostawia w nas radość, spokój i całe mnóstwo pięknych, za każdym razem innych wspomnień.

A już w najbliższy weekend Black Friday! Warto obserwować Osadę Śnieżkę na Facebooku www.facebook.com/OsadaSniezka oraz na Instagramie www.instagram.com/osadasniezka bo z okazji Czarnego Piątku Wyprzedaży Osada przygotowała coś mega hiper odlotowego! Więcej nie powiem, ale zdradzę, że będziecie zadowoleni! Wasze dzieci również! 😉

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.